A місяців тому я пішов до Бразилії, щоб побачити мій Groom, хоча він 20 років старше, я не буду додому.

Життя в Бразилії Як виглядає привабливий досвід. І якщо хтось, навіть в тихий час хотів дізнатися, що це було так жити на іншій стороні світу, то в цих кризових періодах думки про переміщення його частіше і частіше. Але що потрібно бути готовим для тих, хто насправді переїжджає до Південної Америки?

Сьогодні видання. "Сайт" Вона поділиться сюжетом молодої жінки, яка вирушила з Санкт-Петербурга в Бразилію до неї. І вона любила життя там, і вона не збирається повернутися. Що приводить цю відчайдушну жінку?



Я не знаю нічого про цю далеку країну. Моя інформація закінчилася тим, що вони люблять знімати серіали, відіграють футбольні боти на вулицях, а також люблять карнавали. І, звичайно, було деякі знання в галузі географії Марина пише.

549008

«У Бразилії, перше, що здивувало мене, був зоряним контрастом між життям бідних і кращими. Не тільки в домашніх умовах, але і спосіб життя, звички, цінності, спосіб мовної різниці. У той же флавці все брудно і небезпечне, будівлі фарбуються графіті, дроти висять безпосередньо накладні. Багато бідних людей навіть не закінчують школу. й



«Це все більш дивно, щоб побачити красиві розкішні будинки з високими парканами і безпекою, з басейнами і майданчиками, салонами краси та іншими сучасними радами прямо в дворі. Сальті – ті, хто ОсвітаЛікарі, юристи, інженери...

«Сімейні люди виходять з сала, хоча це досить важко зробити так. Це стає можливим, якщо ви працюєте важко і отримуєте якісну освіту. Не дивно, що багато бідних батьків працюють кілька робочих місць для виховання своїх дітей, тому що це квиток на краще життя. В той час як багато людей щасливі, вони не роблять зусиль, щоб змінити все. й



« » » » » » » » » » » » » » »Захисні сім'ї Як правило, наймають господиня, яка йде в пару разів на тиждень. Тут дивно, що для резидента флаєта, щоб отримати роботу в гідній сім'ї, це велика удача. Але проблема полягає в тому, що пошук сумлінного дому або няні непросто. Багато потенційних робітників і робітників, які просто залиться, щоб зробити все. й

«Це теж дивно, що поїзди не їдуть до сусіднього міста. Люди рухаються на машині, автобусі або літаку. Останній режим транспорту, звичайно, може бути надана агрегатами. й



Вони говорять Португальською тут, але деякі люди знають англійську. Тому перед тим, як приїхати до цієї країни, краще знати принаймні основи мови. Тексти пісень, а це означає: І підготувати до того, що вони люблять захопити тут. Коли вони говорять про те, що вони поцілунають на обох щоках. й

«І це ставлення до друзів і до нових знайомств. Неправдиво, і я відчув, що це теж. Помилки ще не відчували, тому не витягуються на всіх, акції Марина.



Успіх цієї жінки, яка вирішила змінити своє життя. Згодом вона помітить ще цікаві риси. Ми чекаємо більше листів з неї. далека Бразиліяй

Категории

Смотрите также

Новое и интересное