Сусід попередив не поспішати на статус біженців, переправивши кордон без мус

Що нового дня. ситуація біженців Це отримання більш актуального. Як обіцяє, сьогодні я розповість про те, чи можна отримати статус біженців. Якщо ви думаєте про це, ця процедура накладає величезну кількість обмежень на людину. У цій статті я спробую коротко описати все. Я хотів би поділитися інформацією про тимчасовий захист ЄС.

3610Р. 4200Р.

Коли людина зникає своєї домашньої країни, її не буде. Критичні обставини змушують людей поспішати змінити місце проживання. Чи потрібно стати біженцем? Проблема полягає в тому, що статус біженця не несе ніяких привілеїв. В іншому випадку ви не отримаєте новий паспорт і постійний будинок.

р.

Поза «Ложки» За допомогою притулку слідкувати за захистом і безпечним місцем проживання тимчасово. Отримання статусу біженця насправді дуже важко. Щоб зробити це, вам потрібно спочатку довести, що ви дійсно змушені бігти з дому. Цей процес може бути прискорений, якщо ви надаєте докази пошкодженого або зруйнованого будинку, який може завдати шкоди вашому житті.



GettyImages Статус Біженця присвоюється особі на певний період часу. В залежності від країни, яку ви проживаєте в тимчасовому режимі. Якщо ви повернете додому до цього терміну, ваш статус буде скасовано. Ви можете забути про повернення назад до держави, яка фактично врятувала вас. А якщо вона входить до складу Європейського Союзу, то не можна допускати в будь-який з країн ЄС.

Не секрет, що зараз українці залишають свою країну, щоб врятувати себе і своїх дітей. Країни ЄС приймають українські переселенці без надання статусу біженця. Почати роботу за кордоном не потрібно. Діти мають право на вступ до іноземних шкіл і дитячих садків. Для цього потрібно лише зареєструватися з правою владою і дотримуватися правил.

, Україна

Сьогодні ситуація біженців є критичною і супроводжуючою. На жаль, є багато переселенців. Однак українці не потребують паспорту, візи, або спеціального запрошення на юридично перехресний кордон іноземної держави.

(Рівне)

Поза «Ложки» Якщо необхідно залишити Україну і не мати закордонного паспорта, при заїзді необхідно звернутися до консульства протягом 14 днів. Потім ви отримаєте чітку інструкцію з подальшими діями. Величезна кількість організацій і волонтерів допомагають біженцям безкоштовно. Це стосується їжі, проживання та переміщення в межах держави. Якщо ви не маєте ветеринарного паспорта та інших важливих документів, ви можете перехрестити кордон без будь-яких проблем з домашнім улюбленцем.

Європейський Союз надає тимчасову допомогу українцям замість статусу біженця тимчасовийй Триває 1 рік, але цей період можна продовжити двічі на 6 місяців. Якщо ситуація в Україні поліпшується, тимчасовий захист може бути припинена.



Поза «Ложки» У майбутньому ЄС не виключає виникнення певних квот. Але поки ситуація є критичною, тому країни ЄС забезпечують максимальні можливості для ВПО. При перетині кордону громадяни України отримують статус тимчасової охорони.

Якщо ви плануєте залишити свою батьківщину і все ще встигли на табір. Отримайте пакет необхідних документів. Цей паспорт, внутрішній паспорт, свідоцтво про народження дитини та шлюбу (за наявності), диплом освіти, медична картка. Також не буде зайвим захопити акт придбання майна (земельникам будинків у сіл), а також первинними документами та електронними ключами (підприємцями).

р.

Поза «Ложки» Я щиро сподіваюся, що ви не повинні йти від дому в пошуку захисту! Якщо у вас виникли питання, запитайте їх у коментарі. Я також рекомендую читати нашу останню статтю про синдром біженців. Успіхів!

Фото на попередній перегляд і в статті

Категории

Смотрите также

Новое и интересное