Пара помітила на зап'ясті офіціантки незвичайної татуювання, вони не пошкодили кінчик

Не всі люди прикрашають своє тіло татуюваннями, наділяючи деяке значення в малюнок. Тож не запитайте кожного друга, що означає мати татуювання на правій руці або під лівим коліном. Сьогодні ми розповімо історію про те, як розумність і емпатія впливають на людину.

Татуювання - це спосіб вираження себе в суспільстві. Також малюнок на тілі може стати нагадуванням важливого заходу в житті. Ці події не завжди радісні, але це те, що ми робимо.



А тому, мій чоловік і я вирішив розслабитися, взяти перерви з дому і піти в ресторан. Ми не витрачаємо багато часу разом. Я тримую вдома з дітьми весь час, і мій чоловік йде на роботу пізно. Коли я попросив чоловіка самостійно, він щасливо погодився. Так ми відправили дітям бабуся, і ми пішли в ресторан, говорить Катя.



Замовляємо столик у затишному ресторані. Коли ми приїхали, гарна дівчина зустрілася з нами і привели нас до нашого столу. Офіціантка забрав наше замовлення. Хоча вона була написана в її блокнот, ми помітили дивну татуювання на зап'ясті. Були півколони на руці. Я ніколи не бачив татуювання, як це, і мій чоловік сказав мені щось про це.



Нагадуємо, що людина поборола залежність, депресії або іншого психічного розладу. Кожен з цих людей хотів залишити життя, але знайшов силу жити. Тож коли мій чоловік побачив татуювання, він був дуже емоційним. І після того, як він сказав мені, я хотів зробити щось приємним для цієї дівчини.

, Україна

Мій чоловік вирішив написати 25% замовлення, і я написав замітку на офіціантку. Ми хотіли б підтримати дівчину принаймні трохи, і коли вона прийшла, ми подякували їй за якісний сервіс. Не кожен має відваги почати чистий шифер, але ця дівчина зробила. й



Після того, як гості залишили, офіціантка нарахувала кінчик і закручується після читання замітки. Щодня - тест на неї. У світі, де позитивні емоції не так багато, свого роду слово від незнайомців в ресторані – це скарб. У замітці Катя писав: Ми знаємо, що ваше татуювання і милуємо силу духу. Дуже дякую за чудовий вечір і щиру посмішку.



Редакційна консультація У світі є катастрофічний недолік. Кожен піклується тільки про своє самопочуття. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. У небезпекі ми можемо сказати занадто багато друзів, родичів, знайомих. І тоді, коли гнів заходить, ми апологуємо. Чи не краще звертати увагу на те, що навколо нас?

Добрий, не вимогливий, що в поверненні – це мистецтво щирих людей, уважних та чутливих до інших людей. Ми ніколи не знаємо, що пасторбі, касіра, офіціантка або бізнесмен. Але почати платити трохи більше уваги деталях, і все потрапляє в місце. Якщо ви можете зробити щось добре, зробити це. Іноді гарне слово загоює душу, зберігає життя. Не буде байдужим.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное