Чоловік чітко не розумів, що перед ним, і нещастя відразу ж визнавали зниклого чоловіка.

Аліса не могла вірити очі. Таку несподівану зустріч з чоловіком вона шукала і чекала на кілька років, поки жінка не промовила. Після того, як зараз перед нею на бордюрі сподобалось невидимий, брудний і пахне її колись допущений чоловік Анатолійович.



Аліса і Анатолія Аліса і Анатолія одружилися 6 місяців після зустрічі. Він повинен бути ідеальним шлюбом, оскільки молоді люди були ідеальними для одного. І живе разом так гармонійно, що питання дітей вирішилося самі. Однак, перш ніж мати дитину, потрібно було заробити багато грошей. Аліса повинна піти на материнство залишити.

р.

Тому, погоджено проїхати за кордон на роботу. «Це краще йти один раз і привезти дитину до реберця, ніж постійно переривати, - сказав він перед прийомом поїзда до столиці, а звідти на нові землі. Усе було добре. Роботодавець прийняв Анатолію, і робота добре йшла. Це шість місяців. Щодня Аліса назвав Анатолієм і дізнався, як він робив, підрахувавши дні до повернення. Вона остання побачила його на своєму телефоні, вона залишила додому.



Пелеса Анатолія не вдалося повернути. Неважливо, скільки вони шукали для нього, це не вдалося отримати ніяких результатів. Відомий, що йому вдалося дістатися до столиці, після чого його сліди були втрачені на залізничному вокзалі. З тих пір, як було прийнято вважати Анатолій.

Аліса не хочу вірити, не вважала себе вдовою. Вона наполягала, що Анатолій був живим, але щось перешкоджав його поверненню додому. Якщо щось незрівняне сталося до нього, вона відчувала її в серці. Але в той час як минуле, віра стала почуттям гороху і самотності. Тексти пісень, а це означає: Краса Аліса згасла, і світло зникла в очі. Вона здавалося б, щоб бути в мертвому кінці, з якого немає.



Пелешки невибагливі зустрічі Одного дня на шляху будинку Аліса зустрівся зі своїм поглядом і зупинився. Вона вже побачила ці очі, вираз обличчя переросли з бородою. Анато! Аліса підійшов його і опустив очі до картону під ногами, запитуючи на їжу. Як він прийшов до цього?

- Подаруйте їй, будь ласка, Анатолія муліне і подавала її. Аліса зрозуміла, що він не визнав її.

до Що таке ім'я? вона запитала.

- Я не можу відповісти на це. Довгий час пам'яті.

- Приїхати з мене, Аліса сказав. - Не хвилюватися, я збираю вас додому.

до Ні, ні, ні. Мені просто потрібно їсти щось нормальне. Я не можу.

Але Аліса наполягає. Вона допомогла Анатолія і приймала його додому, добро не далеко. На шляху вона виявила, що Анотація почала свою подорож без пам'яті. Хто він був, де Анатолій не відповів. Він запам'ятався дуже мало. Що сталося з ним?

У домашніх умовах Анатолія промивається і зрізала бороду. Аліса закрила його і кладуть його на ліжко на дивані. І поки він був гаслом, вона назвав її матір'ю, щоб принести когось, хто може допомогти з втратою пам'яті.



Наступного дня в будинку Аліса була ціла родина. Як і її, всі родичі також побачили в кеміфікованому чоловікові свою дорогу Анатолію. Тому не складно влаштувати правильний догляд. Анатолій не думав протистояти. По-перше, втрата пам'яті не була остаточною, і позитивне ставлення до своєї родини залишається.

Після довгого часу виявилося, що коли Анатолій повернувся додому, він переніс велику кількість валюти. Хтось повинен дізнатися. Невідома людина. З тих пір його життя було дуже важко, він переїхав, не знаючи, де, намагаючись знайти притулок. І це бажання привели його до коханого.

Після курсу Анатолія частково відновила пам'ять. Навіть якщо він не пам'ятав будь-яких речей, для Аліса це було невеликим. Для неї найголовніше було те, що її улюблений живий, здоровий і визнає її. Все інше не було.

р.

Peels Життя Домін: Що Це Історія Вчити Нас? Це як одна несподівана зустріч змінила життя кількох людей. Як зрозуміло з історії, ви завжди повинні бути обережними під час подорожі. Якщо у вас є кругла сума. Ви ніколи не знаєте, хто познайомить вас на дорозі і які ваші наміри.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное