Я годую сина від великої родини, кільці кісточок на наших гостей, я люблю бачити його повну посмішку.

Vanya є вічно голодним хлопчиком з великої родини, яка живе поруч з Коля. З перших уроків та уроків, які з кожним днем поєднуються. Мама Kohli щасливо живить і лікує другу сина з різними делікатесами. Тетяни бачить, що дитина зловживала. Але останнім часом все це почалося, щоб дратувати Kohl. Яка мудра мама зробила з сином, читати далі в статті.



Кілька років тому велика сім'я опинилася поруч з нами. Ми відразу зустрілися і почали спілкуватися. Тамара - це свого роду людина, дуже позбавлена жінки. Я використовую, щоб допомогти їй малюкам, бо я мав тільки одну дитину. Коленка подобалася великій компанії хлопців, в той час він був тільки 4 роки.

Моєю, сином став друзі з Ванею, його однорічною. Хлопці вийшли до першого класу разом, сіли на одному столі і зустрічалися практично щодня в нашому будинку, щоб зробити уроки разом. Щоб бути чесним, я був таким, що я не міг уявити їх.

Р

Мій син 8 років і він ще один. Тільки недавно я почав помітити щось неправильно. Те, що я постійно годую сина Тамара. Я можу побачити, що він зловлений в домашніх умовах. Вічно голодний хлопчик не виглядає дуже здоровим, тонким як паперовий лист. Тому я завжди намагаюся дати Ванечка добавка, яка, до речі, він ніколи не відмовляється.

Коли я запакував рюкзак для школи, я не кладаю один сендвіч, я поставив два. Друга - Ваня. Я з фруктами: банани і яблука. Здавалося мені, що мій син знає все і не розумів. Але він не хотів мене витрачати так багато часу з другом. Він більш важливий для мене, ніж Коля. Я розумію, що дитинства ревнощі. Я говорила з сином кілька разів. За винятком, які не допомагають.



Коля нещодавно виготовила сцена під час вечері. Ваня просто завершила другу порцію рисового супу. Моя син захопила ложку від нього і сказав: «Стоп поїсти свою сім'ю, у вас є моя сім'я!» Ванья не відповів, тільки тихо відійшов від плити. Я не схвалив Коля перед другом. А замість того, я взяв ваня додому і попросив його прощення. Тоді я вирішив мати серйозну розмову з сином.

Зрозуміло, що Коля мене звернулася. Я почав, "Сон, ваш друг дійсно має сім'ю, ви право. Але ви також повинні розуміти, що це відрізняється від нашого. У Ванья є багато братів і сестер, багато хто все ще досить молодий. Його мама не дає йому стільки уваги, як я даю вам. Вона просто не встигає зробити це, тому що вона має малюка. й



Коля сів з носа. І я сказав: "Кола, ви знаєте, скільки я тебе люблю." І я завжди хотів, щоб ви бували свого роду і симпатія. Ми можемо допомогти іншим людям. А якщо наша жертва є тільки додатковим супом для вашого друга, ми не можемо це дозволити? ?

Моя син лопається в сльози. Він боявся, що я хотів би ваня більше, ніж йому, бо я завжди відчуваю себе шкода. Я розумію, що десь я зробив помилку, десь, можливо, переоцінивши палицю. Але неважливо, що відбувається, важливо поговорити з дитиною в часі і пояснити все йому.



Ми Коленка – розумна дитина. І я дуже щасливий, що він зрозумів. Після нашої розмови він сказав, що він хотів допомогти не тільки Vanya, але і його братів. Я попросив йому допомогти мені зробити щось смачним для дітей. Останні вихідні ми запечені печиво, а потім пішли на світло в Ванюша і його сім'ї. Тамара переїхала!

Так, як один голодний хлопчик з великої родини сусідів зміцнив стосунки з сином. Я знаю Ванюша буде відмінно. Я хочу, щоб я мав такий великий друг!

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Будь-яка поведінка дитини завжди виправдана для деяких причин. І вакансію батька, щоб дізнатися. Щоб зробити це, Тетяна зуміла створити хороший контакт з сином, не розбиваючи на кричу. Діти розуміють все, якщо вони просто сказали. Вітаю?



Розкажіть мені, як ви вирішуєте ситуацію на місці головного героя історії?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное