Моя 49-річна тітка нещодавно подарувала дитину, і це буде добре, якщо батько дитини не був мій 23-річний друг.

«Справедливі відносини після 40 несуть! Я живу тільки для себе, мій дорогий, сказав Aunt Andrew. А потім вона вагітна і мала дитину на 49. Тим не менш, мама перестала здивувати всіх. Тільки тепер батько малюка не був ким, але близьким другом хлопця, який 23 роки. Як це сталося і як закінчилося ця історія, читати далі в статті.

5 4002976

Моя тітка завжди виглядала багато молодших років, хоча вона зараз 49. Має власний прибутковий бізнес. Паралельно, орендувала майно. Вона ніколи не скаржалась про брак грошей. Похід в салони краси, косметологи та інші жіночі нещільності – це знайомство з Наталею. Вона ретельно відстежує дієту, вправи і медитати щодня. й



«Не вдалося з родиною. Ми подружили три рази, і кожен раз ініціював розлучення. «Чи не пожежі в сучасних чоловіків, немає спраги для життя», – Наталашя подобалася повторювати. Я завжди дивився на свій інтерес, а не захоплення.

Я ніколи не зустрілася з такими жінками в житті. Моя мати, наприклад, повністю відрізняється від сестри. вона сімейна людина, істинний жилет серця. Незважаючи на те, що вона, безумовно, смокче її мати з її повсякденного життя, вона не любить її спосіб життя. й



«Мої тітка дуже тепло для мене. Коли я був дитиною, вона часто зіпсувала мене з дорогими подарунками, і дав мені поїздку за кордоном на 18 день народження. Вперше я бачив людей, які живуть в інших країнах. Коли я був 20, я був святкую свій день народження в домашніх умовах. У найближчих друзів і родичів приходять. й

У цей день ми зустрілися з усіма околицями. І я повинен сказати, що Natasha хлопці дійсно сподобалося. Поговорили про все для тривалого часу. Але я не можу уявити, що ця зустріч буде смертельною для мого друга Антона. Не було багато років тому, що я дізнався, що він почав говорити з Наталою майже щодня. Точка полягає в тому, що між ними була симпатія. й



Антон не зізнався мені протягом 2 років! Уявіть, як шокував я. Все вийшло, коли мій тітка завагітна. В цілому, важко вірити, але Наташа віддала народження 49 до мого 23-річного друга. І з самого початку він знав, що він стане батьком, і навіть не відчув його тітка від народження. Антон каже, що він дуже любив Наталю. Як, коли почуття щирі, вік не завадить.

Я просто не розумію його. Всі мої аргументи здаються смішно до нього. Я не знаю нічого про любов. А мені здається, що мій Тітка просто використовує Антон, намагаючись його відкласти старий вік.



«Мої мами не розуміли Наталі, як і раніше. Але коли вона народила, все змінилося. Вона сказала, що це був подарунок долі. По-перше, жінки в цьому віці не даються так часто. Неважливо, що батько батько. Головне, що має життя.

Я не хочу брати участь. Але те, що Антон є найкращим другом. І тепер я просто не знаю, як спілкуватися з ним. й

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Любов дійсно допустимий для всіх вікових категорій. Історія сьогодні тільки доводить до цього. Проблема з основним характером є те, що він не може прийняти те, що люди мають різні життєві позиції. Що таке нормальне для інших не може бути прийнятним для них. І навпаки. Нагадуємо, що Вибір кожної людини важливо поважатий Але як розвивати відносини краще, тільки час розповість.



Я дивлю те, що ви думаєте про цю історію? Ви вірите в серйозні стосунки після 40?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное