Lesya Nikityuk - сказав, що під час війни жінки, здавалося б, згасали, але не мають права на неї

З початку війни в Україні Веб-камера Про це стало каналом для мовлення волонтерської діяльності. Тим не менш, було місце для одягу. Нещодавно український телеведучий запустив флеш-пам’ять «Краса для АПУ». Повідомляючи про те, що її жіноча аудиторія викликало резонанс у суспільстві. Що таке неправильно з постом Нікітука і чому дівчата не піддаються її, читайте сьогодні.



Українська _ Русский _ English Веб-камера Нещодавно відомий телеведучий Lesya Nikityuk опублікував провокативну посаду в Instagram. Не забути, що вони жінки. Вони повинні добре виглядати попри війну. Повний текст повідомлення прочитається наступним чином:

"Дівчаті!" Я бачу, як, під час війни, ви і я торкнувся трохи, як правильно сказати, так щоб не відступати себе і ви. Ми не робимо цього. Я знаю, що час. Але страх пройшов, ми підняли наші голови. А якщо ми піднімали його, то він повинен виглядати розкішно!



Українська _ Русский _ English Наші люди, наші захисники повинні бачити нас красивими. Для того, щоб захистити нас ще краще, ми повинні підняти свою моральність, і це чоловіка. Ми хочемо швидко перемогти ворога і повернути додому. Так що я пропоную флеш-мобло. Ми одягаємо наші красиві фотографії під хештегом #краса для АПУ.

Що неправильно з постом Лесі Нікітука На перший погляд, це може здатися, що немає нічого особливого про це повідомлення. Війна – це війна, але ви дійсно повинні подбати про себе. Насамперед жінка відчуває себе краще. Тим не менш, Instagram Lesi Nikityuk вибухнула з капелюшок коментарів, і причини цього, звичайно, там.



Війна змінила життя кожного. Хтось забрав будинок, і кому довелося втратити сім'ю і друзів. В умовах всього стресу ви не думаєте про те, що помади покласти на губи або яку зачіску зробити сьогодні. Активний режим самозбереження. Головне завдання вижитий

Микитюк вважає, що українці вже відновили від страху. Тепер час подбати про ваш зовнішній вигляд. Жінки не мають права виглядати погано, навіть якщо є війна на дачі. Але це дійсно правда? Я переконаний, що макіяж, манікюр і красива зачіска Кожен вибір жінки. Ніхто не кине будь-який. Якщо дівчина не хоче ставити макіяж на обличчі, це нормально.



Однією з аргументів телезірки є те, що поява українських солдатів на фронті. Тепер уявімо ситуацію. На передній лінії на добу бійця. Важко уявити, що він повинен турбуватися. Він довго не був в душовій кабіні, і можна тільки мріяти про комфортний сон в теплому ліжку.

Боротьба захищає свою батьківщину і навряд чи думає про про прокручування Instagram у пошуках красунь з неправдивим обличчям. Це дуже надійна думка, що такі фотографії будуть якось допомогти військовим вирішувати проблеми і повернути будинок швидше.

Всеукраїнська громадська організація «Березень Жіньок» на частини видання Микитюк. За словами своїх учасників, звернення жінок, які можуть бути красивими для військових, порівняно з приниженням їх гідності.



По-перше, це може призвести до збільшення загартування під час війни. І це не про бійців, а про інших чоловіків, які не друзі з головою і не враховують думки жінок. По-друге, пост Лесі оманить зношений наратив: жінка просто орнамент. Проте сучасне українське суспільство вже давно намагається вийти з цієї ідеї.

Крім того, Nikita повністю ігнорує факт, що Велика кількість жінок бере участь у війні. Вони борються на передніх лініях, працюючих у військових лікарнях, волонтерських та ін. Один з українських захисників відреагував на флеш-мобло Лесі Нікітюк. Вона розмістила фотографію і поділила її точку зору.



Веб-сайт: www.byndas «Якщо ви хочете відчувати себе красивими, фарбувати губи, носити підбори, сукні та отримати манікюр, це чудово». Але викликати героїчну і думати, що краще захистити країну. У нас є право не мити голову і навіть укусити нігті. Як ми війні, і Росія вбиває українців щодня.

Покажіть мені, що ви думаєте про це? Ви підтримуєте позицію Лесі Нікітаку?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное