23-річна медсестра з Лисичанської, яка втратила ноги через вибух шахти, одружився

Упродовж століть люди намагалися оздоблювати якості істинної любові. Тисячі фраз на тему стали котируваннями. Їхнє визначення часто суперечать один одному. Після того, як важко підійти таке перекручування і багатогранне почуття в рамках звичайних слів. Але є речі, які говорять більше тисяч слів про любов. Ми будемо говорити про одне з них в цій статті.



Життя Оксани Баландини, 23-річна медсестра з Лисичанського, ділиться на дві нерівномірні частини. Першим було нормальне мирне життя в будинку по річці, виховання двох дітей, управління господарськими господарствами.

до 1 2 3 4+

27 березня, коли Оксани та її майбутній чоловік Віктор пішов на допомогу. Повернувшись додому, вони вирішили скорочувати шлях трохи. «Я давно знайомий цей шлях, ми вже з дитинства знаходилися».



Я ходив трохи вперед, мій чоловік і друг припинився, а потім я бачив снаряд злипання в землі. Я бажав показати його, перевернути половину-перевернути і просто зуміли розбити: «Погляд, погляд!» Він шукав, і я приходжу.

У вибуху загинув Віктор, який переглянув дружину, А Оксана залишилася без ніг і чотирьох пальців на лівій руці. Дівчина не втратила свідомості. Вона була тим, хто під керівництвом шокованого чоловіка. «Якщо це не для Оксани, я не знаю, що це сталося», - сказав він Реутерс.



Швидка швидка допомога. Але лікарі боїться взяти Оксани з м'ятного шляху, позбавляючи чекати від МВС. Її чоловік і stepfather взяли її на дорогу. А потім була місцева лікарня, і чотири операції.

"Я не хочу жити." Вранці 28 березня після сну і відпочинку з хірургії я бачив, що у мене немає ніг. Лікарі мали ампутувати третину стегна. Залишився на лівій руці. Коли це сталося, я кричав, попросив мене вбити. Я не хочу жити. Я не хочу, щоб діти бачити мене як вимкнено. Але завдяки підтримці родичів, знайомих і дивних, я мав другий вітр. Я буду жити для сім'ї, говорить Оксана.



У Лисичанську дівчині було надана перша допомога, поранені лікувалися і примочки. А через три дні оцінювались для подальшого лікування у Дніпрі та Львові. Весь цей час Віктор не залишав коханої за хвилину, підтримує і допомагає підтримувати присутність духу. «Год не дає випробувань, які ми не можемо пройти. Так ми будемо тонкими, він сказав.

Весілля в гостинній кімнаті Оксани з Віктором разом 6 років і принесла п'ятирічну дочку і сім-річний син. Тому вирішили, що не потрібно перенести життя пізніше. І ми мали право на весілля в приміщенні Центру хірургії, де замість гостей були лікарі і хворі.



У Львові купили кільця, тістечка запечена волонтерами. І тільки весільний танець молодят вийшов не так, як вони колись мріяли. Після того, як на залиці завжди довелося тримати Оксана в руках.

про:blank

У найближчому майбутньому пара має подорож до Німеччини, де Оксан повинен зробити протезування. Після цього вона сниться прокидати сина і дочку. У зв’язку з надмірною оболонкою Лисичанської, вони змушені переїхати до Полтавської області і дуже пропустити їх матері там.

@ksyucha_kareglaska #Pump вгору - Джиган & Slider & Magnit



Тим часом смілива дівчина почала облікову запис TikTok, де вона показує процес її реабілітації. Оксани вважає, що це допомагає не віддавати іншим людям, які постраждали від страшних травм.

Я бажаю Оксани і Віктора щастя. Сподіваємось, що добро, що вони будуть отримувати в житті, компенсувати втрату трагії. Тексти пісень, а це означає: І їх життя буде довго, щасливий і наповнений любов'ю. Ви можете висловити свою підтримку Оксана в Instagram або TikTok.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное