Якщо мама не звертала увагу на дочку в дитинстві, ризик ранньої вагітності в дочці підвищується

Мати грає величезну роль у житті дочки. Не просто. джерело тепла, любові, ніжності та доглядуй Вона також слугує прикладом жіночої поведінки. Ранні загнічення часто виникають, коли мама не говорить її дочку багато або не звертається до неї.

Мати в житті своєї дочки Оксана завжди супроводжувала мало Лени до школи. Після того, як вона була 6, її батьки переїхали в нове місто і Леа почали відвідувати школу. Оксани вважали, що Леночка була занадто молодий, щоб піти там окремо, хоча школа була лише кілька зупинок. А чоловік Микола хотів підняти свою дочку міцною і відповідальною. Він наполягав, що після свого 8-го дня народження Лена йде в клас і будинок по собі.



Пілінги На перший Xyusha був дуже злий. У рюкзаку дівчини вона поставила блокнот з усіма необхідними адресами і номерами телефонів. Мати Лени. Я купив мобільний телефон.Я хочу її зателефонувати в будь-який час. Він був. Леночка вирушила до школи самостійно і повернулася з неї. Коли дочка перебувала після школи з друзями, вона завжди називається матір'ю і попередила її, що вона буде трохи пізніше.



Чоловік зустрівся з незалежністю своєї дочки, і мама була гордістю її малюка, яка зростала так рано. Після того, як Оксана захотіла здивувати свою дочку і приймати її після школи до улюбленого кафе, де запечені лимонні торти. Лена любила їх. Однак біля школи жінка чекала сюрпризу – її дочка була ніде і після останнього уроку вона не залишила будівлі.



Злий матері попросив своїх однокласників Lena - ті дівчата не побачили. І пішов Оксана до лідера класу. Ольга Степанівна перевірила блокноти, сидячи в офісі. Коли вона побачила Оксани, вона розбризла руки і сказала, що вона була про її виклик. Леночка не була в школі протягом тижня! Звідси, Оксани заявили, що дочка буде йти до школи щодня і повернутися звідти.



Пельс - Я не знаю, де ви йдете, але, безумовно, не тут. Можливо, ви повинні поговорити з нею серйозно.

Оксани вилетять з школи, рекрутинг батька Лени. Він був страшний, теж. Він наполягав на незалежність своєї дочки. Це те, що його наполегливість зробив. Чоловік хоче найкращого. Оксани та Микола проїхали весь район у пошуках Лени. На станції батьки розповіли, що занадто рано організував пошук. Побачимо ще два дні.

Оксани та її чоловік були на своєму шляху додому, коли вони побачили свою дитину. Поблизу від свого місця проживання настали кілька будинків. Вона мала пучок в руках. Xyusha cried і rushed для її дочка.

до Де ти? Чому ви не зателефонували? Ми були так звані!
- Я шкодую, мама. Мій телефон померл... Я був в будинку Леша, шукав Юлечко.



П'єси Мама і Дад мали багато питань. З'ясував, що всі тижні дочка пішла до свого однокласника, щоб подивитися після своєї маленької сестри, поки він пішов до школи. Дружини хлопчика пройшли 6 місяців тому. і його сестра з старою бабуся.й Вона не могла виглядати після того, як малюки самостійно, але вона плоско відмовилася дати їм до школи-інтернату. Добра дочка Оксани вирішила допомогти.

Лена була свого роду дівчина, і крім однокласника, Леша, який боявся, що сестра її скоро відійде, розтопила її серце. Вона допомогла хлопчику виглядати після того, як він був у школі. Тоді хлопець виглядав після себе.

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Оксани і Микола не псували дівчину. Я попросив розповісти про всі ці речі. Вони прийняли Леша та Юлія. На щастя будинок був досить великим, і гроші було досить. Дуже щасливий дитячий бабуся Моє братство і сестра не пішли в школу.й Вона подякувала чоловікові, бо вона не могла допомогти своїм улюбленим онукам.





Це чудово, коли діти ростуть, щоб бути такими, як і компасіонат. А батьки Лени завжди налаштовують хороший приклад для неї, тому дівчина вирішила допомогти одному, хто потребує її так багато.

Розмова до ваших дітей. Підібрати їх як незалежних і відповідальних людей з гарним серцем.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное