Коментарі до списку найбільш нелюблених продуктів, які ви не хочете їсти навіть від голоду

Неприємна їжа Кожен має власний. Так само страва в різних людей може викликати абсолютно різні емоції. Деякі люди люблять цибулю і деякі люди, які їх люблять. Хтось любить баклажани, і хтось відходить від одного з їх фіолетового зовнішнього вигляду.

І сьогодні видання. "Сайт" З`ясуйте, що таке харчування не хоче їсти навіть з голодом. Можна навіть погоджуватися з деякими коментарями. Але є деякі, хто ми не розуміємо.



Неприємна їжа
  1. «Я не можу стояти цибулю. Якщо я бачу його в блюдо, я не торкаю його. Неважливо, що це таке. Незважаючи на те, що відварені цибулі все ще найрозпади всіх продуктів, які я коли-небудь бачив на столі, Ігор пише.



  2. Я не хотів би сказати «нехай», але з раннього дитинства я поганий ставлення до пюре. Я дуже не схожа на це народної страви. Особливо негативно запам'ятовуються варіанти приготування з річковою рибою. «Я ніколи не зроблю себе. В цілому я не схожа на картопля. Прийміть мені тільки невеликими порціями, коли не можна обійтися без неї. Наприклад, в vinaigrette, Diana акції.

    790136р.



  3. «Мій знайомий з авокадо був відносно недавно. І я спробував його в сонячній В'єтнамі, де я повністю довірив місцевих продавців. Як ще? Я не знаю, як вибрати цей авокадо. Я побачила це в наших супермаркетах багато разів, але я ніколи не купив або спробував його. А потім я вирішив. «Це світло-зелене м'якоть дуже м'яке, але воно запахує як звичайна трава. І смакує трава, нічого особливого. Я не маю уявлення, чому кожен говорить про авокадо з такою трепідацією, - сказав Інна.





Інші неприємні продукти: Я призначався лікарем, щоб їсти печінку, бо у мене є анемія. Я ніколи не любила її, навіть її смак мене загубить. Тепер я думаю, що краще його підготувати, так що якось таке відхилення переривається. Може додати більше часнику? - Музепи Ірина. «Я ніколи не їсти рибу або морепродукти самостійно? Чи є хтось інший тут? Я не можу бачити їх, запах мене хворий. Коли я проходжу рибним відділенням в Ашані, я прискорю навіть крок і зупиняю дихання. Я не можу зрозуміти, як люди можуть піти там, вибрати щось, а потім готувати. Ймовірно, Руслан resents.



«Я не спробую баклажанів до 40 років. А ось якось «консультований», спробував і зрозумілий, що був дуже стійким. Дуже смачний! «Що я не люблю і не їсти за будь-яких обставин – це суп гороху. Я не привертаю до уваги, немає кольору, без запаху. Хоча, пам'ятаю історію з баклажанами, я думаю, що, можливо, це ще не час, говорить Зінаїда.







Потрібні сказати, кожна людина має свої переваги. Хтось може з'їсти погано приготовану страву як дитину, а потім лікувати її диском протягом тривалого часу. Деякі люди можуть навіть захопити продукт, навіть не намагатися його.

Написати, не схожий на який продукт зданий дивним. Або покажіть мені, який продукт Ви не будете їсти. Навіть після декількох днів голоду.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное