Мама закинула дитину в лікарні, наступного дня молода бабуся прийшла після нього

Нова мама покинути дитину в стаціонарі. Доля малюка не була приємною. Молодий бабуся прийшов, щоб прийняти його додому. Побачивши її новонародженого онука, жінка безмовна. Яким був він про зовнішній вигляд дитини і чому його мати залишають? Ці питання відповіли сьогодні.

4776782,990 Р

Чоловік Олени був за кордоном понад півроку. Він пішов працювати, бо його сім'я була бідною. Після того, як Вова відправила свою дружину лист, в якому він сказав, що він знайшов інший. Не можна вірити, що її чоловік обдурив на неї. Але це не остання новина дня.

Після літньої сесії моя дочка повернулася додому. За 2 роки навчання в столичному університеті і не проживала в рідному селі. Коли Настя прибув, на неї немає обличчя. Мама відразу помітила закруглену мумію і розуміла все. Дочка не приховує нічого і повідомила, що батько відмовився від дитини.



На горизонті багато нових проблем. Як жити без чоловіка і як підтримувати як дочку, так і онука, яка про народження? Аліна не знає, що робити, але вона готова до будь-якого. Настя була в стаціонарі набагато раніше, ніж дата. Мама зуміла розірвати роботу тільки пізно ввечері, і коли вона прибула, виявилося, що дочка вже не була в лікарні.

"Пейзаж", - сказав лікар в спокійному голосі. Як показує практика, нові мами часто роблять це, особливо якщо дитина була небажаною. Аліна не в змозі зв'язатися з дочкою. І коли вона продемонструвала малюка, жінка туманна. "Ви впевнені, що це мій онук?" юна бабуся метелика.



У дитячому інкубаторі покладено невеликий темний блиск щастя. "Ваша онука - мулатто," дружина відповів. Алена не прокинулася. Проблеми знизилися на неї по одному. Але вона відмовилася від дитини і не думав. Через кілька днів, Настя потрапила в дотик: Мама, я зробив помилку. Я не хочу підняти дитину, як це. І не варто. Отримати його в притулок, будь ласка. Хочу розпочати нове життя.

Нове життя почалася не тільки з Нестю, але і з матір'ю. Передчасна дитина зуміла вийти. Він виріс спокійну і здорову дитину. У той же час, як повільно почав йти вгору, чоловік Арена прийшов додому. Він заспокійливий і сказав, що він зробив помилку. І тоді чоловік почув малюка кричу.

Коли Вова дізнався про дитину, він відразу ж подумав, що Альена народила його. Жінки не сказали йому правду. Я хотів би бачити, як чоловік буде реагувати на дитину. Він не мав нічого сказати і пішов знову. Тоді героїні, нарешті, сказав про те, щоб його недбалий чоловік. «Я зрадив себе, і він не сказав мені!» жінка думала.



Через кілька днів повернулася Вова. «Я не хочу жити без тебе. І я не подбаю, чия дитина це. Я б зробити все для вас. Поговорили всі ночі. І з'ясував, що дитина народилася до своєї дочки, а потім просто покинути дитину. Він вирішив поставити його онуком на ноги. І з Настям, батьки практично втратили дотик.

Арена і Вова підняли свою ону як свого роду і чуйного хлопчика. До речі, він був названий Ванею на честь лікаря, який дав народження. Коричневий Іван провів в школі час. Його діти завжди згасали його, але його батьки завжди підтримали. Вони зробили все можливе, щоб подарувати хлопцям квиток до гарного життя.



Про те, хто своєї рідної матері, батьки Вані не розповідали. Але Настя продемонструвала себе. Вона прийшла до свого дому, коли її син був 18 років. Виявилося, що її життя ніколи не працювала. Вона жив з чоловіком протягом декількох років. Але він покинув її, коли виявлявся, що жінка більше не може мати дітей.

Непристойні батьки не готові пробачити її дочку, хоча вона подарувала те, що вона зробила. Оцінивши все, Аліна вирішила, що Ваня повинна вирішувати себе, чи хоче він спілкуватись з матір’ю. Він має право дізнатися правду. Але буде йому подобається?

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Молода мама закинулася у дитини, лякаючи лікарню. У нас є багато причин. Однак, здається, що один з основних був кольором шкіри дитини. На жаль, незважаючи на стрімкий розвиток нашого світу, є ще люди, які дискримінують один одному на різних підставах.



Нагадуємо кожну з нас важливі речі. Колір шкіри, національність, віра або мова не є причиною порушення людей і поставити їх на рівень нижче себе. Вітаю?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное