Що секрети дружини має право не розповісти чоловіка

Чи можна поділитися секретами з сім'єю та друзями? Ми не будемо говорити про те, що ми часто не говоримо. Коли кохана людина летить на небо, завжди здається, що він не сказав багато і не встигло зробити багато. Михайло дізнався про секрет дружини на похороні. Разом з коханим він жив майже 60 років.



П'ятий юрист дружини був сімейний друг і взяв участь у похороні. У цей день Андрій пішов до Михайла і взяв його на сторону: «Ми повинні говорити». Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Ви повинні знати, що ваша дружина була одружена з цим чоловіком в цей час, юрист вказав на літню людину в костюмі поруч з ним.

Чоловік був той же вік, як Михайло, але водовер не відразу зрозумів, що він говорить про. Не вдалося успадкуватися через те, що до кінця свого життя Марина була одружена з певним Дмитра. Чоловік стояв перед Михаїлом і політно подовжив свою руку, щоб привітати його. Після 60 років михаїл вирішив це непристойний жарт, але ніхто не сміється.



Про те, як боротися з дружиною, Михайло повинен поговорити з незнайомцем. За кілька днів після похорону Марини Михайла та Дмитра зустрілися в офісі адвоката. Коли Михаїл показав дочку про інцидент, вона не була навіть несподіваною. Лілія нагадувала батька, що вона і її мама були розлучені протягом тривалого часу. Дійсно, 40 років тому, Марина і Михайло кварель, вони вирішили розлучення. Пара проживала окремо за час.



Пелюшки спогади про минуле "Чи міг би сталося, коли мум був живий з бабусями", - сказав Лілія. Її батько задивив, чому Марина не сказала йому. Тепер, хто може пояснити все більше. Михаїл запам'ятав, що час і не розумію, як його єдина жінка могла це зробити. Через рік після розлучення, чоловік і дружина відроджувалися, вони почалися знову, але не змащували другий раз.

У офісі адвоката Михайло шок руки з новим знайомством: «Це не так, що я хотів би зустрітися, - сказав Дмитро. Він був високий, сірий людина в твердому костюмі з ідеальною постави. Ця людина ніколи не зробила життя фізичною праці. Все сподобаються. По завершенню викривної тиші, бізнесмен сказав.

р.

Пелюшки: Ви повинні плутати. Я погоджуюсь, що вона дивиться. Багато років тому я одружився на волі батьків. Вони завжди хотіли б онуків і побажали мені щастя. Марина була дочкою своїх друзів, тому мама і тато думав, що вона була гарною збігом для мене. Наполягають на шлюбі, сказали, що в очах колег я хотів би виглядати більш твердим, якщо я одружився. Я слухав своїх батьків і ми зробили справу з Марина. Ми ніколи не були близькими. Ви можете сказати, що Марина зробила мені дружню користь.



Через кілька місяців Марина оголосила про те, що вона повернулася до вас. Ми почали розлучення, але ми тримали повідомлення цієї події. Про це не зашкодить ваші стосунки. Ми ніколи не мали зв'язку і не потребували цього. Я завжди була зосереджена на кар’єрі. Ми були одружені тільки на папері, щоб всі майно належать правому чоловікові і дочці Марина, тобто до вас.

Після дивних новин Михайло відновив кілька днів пізніше. Спочатку чоловік сердився з дружиною, після чого не розуміла, як він може зберігати секрет. І тоді він усвідомив, що ніколи не у всіх своїх родинних життя Марина не дала причину для ревнощів і у всіх відносинах була чудова дружина.



П'єси Життя мудрості та редколегії Незабаром, все секрет стає очевидним. Хоча для Марина і Дмитрі, шлюб був тільки угодою, це було б набагато простіше прийняти новини, якщо його дружина повідомила її у людини. Коли люди приховують щось, вони відступають. Якщо ви не довіряєте своїх секретів і це важко прийняти. Якщо батьки Дмитрі не змушували його маррі, вони не повинні лежати за те, що вони близькі до нього. Кожен вибирає свій шлях в житті, і цей вибір повинен бути поважним. Чому ви думаєте, що Марина не сказала Михайла про угоду?



Категории

Смотрите также

Новое и интересное