Квіти без розсади: які квіти можна сіяти відразу в землі

Квітка Іберіса стане цвітінняСадовий шлях або альпійські гірки. Випробувано з багаторічним досвідом роботи з загартованим літнім резидентом!

Сьогодні видання. "Сайт" Розкажи вам, які квіти можна сіяти. заземлення (без розсади). Вистачить сіяти 1 раз, вони самі потінуть!



Один з квіток, які надають елегантний вигляд до саду, є вічнозеленим Іберісом. Цей багаторічний квітка виходить з Іспанії. У давні часи Іспанія була названа Іберією, а квітка виросла на схилах Іберських гір. Зайдіть ім'я. За зовнішнім виглядом нагадує пишні хмари.

Iberis - це кущ або шилінг сорту. Під час цвітіння кущі тушковані з багатьма суцвіттями, так що майже не листя видно. Iberis може бути червоний, жовтий, фіолетовий або білий. Суцвіття не більше 1 сантиметра. Аромат цієї квітки просто дивний!



П'єр Іберіс. легкий догляд і вирощування. Це рослина з категорії «рослий і забутий», що я дуже люблю. Це ідеальні квіти для посадки в спекотних сонячних місцях, так як рослина посухостійкий. Вода під час посухи потрібна рідкісна, але рясна (що також не можна, але будь ласка, в нашому місті).

Іберіс цвіте близько двох місяців, починаючи з ранньої весни. Будь ласка, зауважте, що двічі в сезоні рослина повинна бути підгодована комплексними мінеральними добривами!



Насіння посіву можна з приходом весняного тепла, а відразу в грунт. Насіння яберісу слід висихати рідко, так як цей квітка має кореневу систему стрижня і не бажано посадити квіти.

Насіння слід викласти на вологий грунт, а потім посипати тонким шаром сипучих землі. Перші пагони можна побачити при температурі грунту від + 16 до + 18 градусів за 10 днів. Відстань між рядами квітів повинна бути не менше 15 сантиметрів, а самі квіти досягають 30 сантиметрів у висоту.



Після цвітіння краще чорносливати квіти, тому кущ стане пишним і міцним. Іберіс повністю невибагливий до грунту, добре росте на скелястих ділянках. Основним критерієм вибору землі має бути її водопроникність, а також можливість перенести повітря до коренів.

р.

Сайт повинен бути добре освітленим, а квитанція свінгери Достатньо протягом всього дня. Відсутність його навіть може призвести до смерті Іберіса або, принаймні, зменшення кількості і розміру квітів!

Іберіса виглядає дуже красиво в поєднанні з окулярами, alissummi і флокси, але ці квіти виглядають чудово в собі!

р.

На додаток до Iberis, заземлення Також можна висадити ешолтію, макі, дельфініум, чорнобривці, ароматний горох, нігелла, амаранти, однорічні хризантеми і айстри, оксамити, косметики, маттіола і льон.

До речі, амаранти крім краси також підходять для їжі. Використовуйте для цих цілей насіння, листя і стебла амаранту, а також його суцвіття. Листя, які смак схожі на хребта, багаті вітаміном С, каротином, флавоноїдами і мінералами. Вони можуть бути додані в салати, супи, омлети і запіканки!



Редакційна колегія Також я раджу познайомитися з вибором найбільш невибагливих квітів для дачі. З правильним вибором культур, догляд за квітами не займе багато часу, а бутони відкриються з ранньої весни до глибокої осені!





Коли все ще кілька яскравих кольорів навколо, неможливо пройти цю пишну хмару білосніжних квітів. Іберіс вічнозелений, мелена кришка. Вирощування, формує щільний ковролін квітів, а після цвітіння залишаються чорні зелені листя, а також виглядає дуже декоративно.

Щоб бути чесним, квітка Іберіса є справжнім пошуком для будь-якого саду. Якщо ви ще не пробували, я рекомендую його з мого серця, ви не пошкодуєте його!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное