Фотооператор захопив котів під час війни, зліва власниками, які занурилися на шматки

Тварини страждають не менше під час війни. Вони не розуміють, що відбувається і жити в постійному стресі. Не всі домашні тварини щасливі бути безпечними. Деякі власники залишають своїх чотириногих друзів долі. У своїй квартирі, а хтось побачить через пустелі вулиці військових міст і сіл.



Веб-сайт: www.konstantin_sova Але щасливі історії з’являються і тварини зберігаються волонтерами. Деякі з них я хочу поділитися з вами сьогодні надихає. І наприкінці статті я покажу серію картин українського фотографа Костянтина Сова. Він бере фотографії променевих котів, щоб допомогти власникам знайти відсутні домашні тварини.

Хочу розпочати роботу з доторкную історію збереження кота від Beard. Село знаходиться в Київській області. Саме тут було взято одну з перших картин, які вразили весь світ. Широке знищення 9-поверхового будинку в результаті прибуття повітряної бомби шокувало світову спільноту. Однак не тільки будівля знищена загарбниками.



Веб-сайт: www.zoopatrul.ua Нема місця, що залишилося з ведмедя. Бажання життя сильніше, ніж будь-яке інше почуття. Відомий перший кішка, що сидить в бомбардованій квартирі без води і їжі протягом 2 місяців. Помітили турботу про людей, які живуть з ВІЛ та волонтерами.

Війна була випущена з російських окупантів 1 квітня. Кіт був рятувальний 2 травня На 7 поверсі зруйнованого будинку і чудотворно пережили обстріл ворожих військ. Щоб зібрати тварину, рятувальники використовували кран. Після чого в найближчу ветеринарну клініку було взято рудоволосий, обстежений і добре подається.



Волонтери Української організації «Зуватруль» назвали кішка Шафа. Вони створили сторінку Instagram для неї, де вони показують, як тварина повільно повертається до нормального життя. Коли новина про Шаф поширилася по всій мережі, з'явилися 12 осіб, зателефонувавши до реальних власників кота.

Цинікізм людей з цього питання досягло його клімаксу. кішка стала популярною і зараз кожен хоче. Волонтери не дадуть тварині першим особам, які вони відповідають. Тепер основне завдання полягає в тому, щоб покласти кота на ноги. А потім будуть виглядати гідні власники.

У Авдіївці з-під рубля зруйнованого будинку отримав кота. Він був повністю спалений, але збереглися. У інтернеті він почав називати Фенікс, відроджений від пекла. Життя тварини в офісі людини, який його врятував. Пелюшка поступово повертається в норму.



Коли кіт був прийнятий до ветеринарної клініки, лікарі підозрюють, що тварина може стати сліпим і глухим. А ось, що не сталося. Фенікс відновлюється добре.

Дикі тварини також страждають від війни. Наприклад, у Харкові Фельдман Екопарк неодноразово приїжджає під вогонь. За допомогою волонтерів, левів, тигрів, мозаїки та інших тварин вдалося прийняти до зоопарків Одеси та Києва. Багато ракети також потрапили на територію Миколаївського зоопарку. Важко уявити стрес, що його життєдіяльність щодня.

Раніше на сторінці Костянтина Сова в Instagram було багато фотографій щасливих людей. На сьогоднішній день рахунок фотографа є повним болем і сльозами. На фото він показує, що війна. війни в Україні.

р.

Веб-сайт: www.konstantin_sova Костянтин не тільки фотографує обличчя знедолених людей і знищених будівель. На екрані камери він також захоплює тварин, які стали бездомними через війну. Так фотограф хоче допомогти старим власникам знайти зниклу тварину.



Веб-сайт: www.konstantin_sova «Збільшення цих тварин покинутий або втрачений». Гостомель і Горенка розташовані в 20 хвилинах їзди від Києва. Я зберіг карту Google, де я зустрів ці бідні люди. Будь ласка, зв'яжіться з нами Будь-який може писати на фотографа. І він розповість вам, де знайти цей або той пуховик.

Костянтин також фотографує втрачені собаки. На своєму блозі також є фотографії покинутих коней. Ми щиро сподіваємося, що кожен покинутий тварини знайде новий будинок і надійні власники!

Війна назавжди змінила життя кожного українця. Люди вели і боролися за своїх близьких, їх землю і їх свободу. Це значення життя зараз. Нагадуємо, що тварини відчувають себе так само, як ми робимо. Вони також потребують підтримки і догляду за ними. Подбайте про себе і ваші нечітки!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное