Моя сина попросила мене, чому мої бабусі не люблять його, і я плутався.

Любов - таємнича річ. З'являється спонтанно і часто виникає, коли ви не чекаєте, або там немає. Якщо ви обираєте свій партнер. Ви точно знаєте, що ви хочете, і ви хочете, щоб ваше серце було вибрано. Любов батьків для дітей - це різного роду. Любов Бабця для онуків також відрізняється. Сьогодні ми намагаємось дізнатися, чому не всі онуки люблять своїх онуків.

Коли ми говоримо про любов батьків для своїх дітей, ми означаємо прихильність і прагнення до догляду. Парентальна любов настає ще до народження дитини. Коли дитина чекає, не можна його любити. Мама і тато не бачили дитини, і готові дати їм життя без найменших сумнівів.



Діти люблять своїх батьків. У складі батьки і мами дивляться у своїх малюків лунки партнера, і навіть змішують з власними рисами. Як ви не любите? Найчастіше батьківські диски виникають, коли дитина не хоче. Або мама, породивши дитину від нелюблених, бачить в ньому неприємні риси. Важко помітити подібності з особою, яка не любить.



І все частіше буває зовсім інша ситуація, яка іноді виглядає як вище. Батьки дуже зайняті, наприклад, Вони не дають дітям стільки часу, скільки вони хочуть. Це ці мами і танці, які намагаються зробити для своїх пропущених можливостей своїми онуками. Як правило, батьки, які пропустили на життя своїх дітей, коли вони були молодими, намагаються подарувати якомога більше любові до своїх онуків.



Однак не варто забувати про те, що будь-які зв’язки з кров’ю мають безумовну любов. Ми не обрали наших дітей та онуків. Вони народжуються і піднімаються нами. А поки ми ще можемо скуштувати наші діти трохи в правильному напрямку, щоб вони виростали, щоб бути такими, що ситуація відрізняється від онуків.

Великдень часто не приймають онуків як близько людей. Особливо коли батьки розлучаються, Дитина не схожа на власну дочку, але її вбрання чоловікові, наприклад.й Любов не піддається законам. Чи не так. Як правило, коли ви намагаєтеся накладати любов на себе людину, яка ви спочатку не схожа на дуже багато, відбувається протилежний ефект. Коли ми намагаємось любити нелюблених, ми починаємо його зацікавити.



Звичайно, вона грає величезну роль. рівень відкритостіі як консервативний він. Якщо великопаранти хочуть зустрітися з молодшим поколінням і прийняти його як це, то любов не далеко.

Моя мама завжди чула, що вона не встигла насолоджуватися часом, коли я був трохи. Її мама не дала свого часу, коли вона виросла. Бо мій бабуся любив мене madly багато і togave any pranks.й Вона компенсувала своїм холодним ставленням до своєї дочки.





Крім того, я не був відповідальним за мій бабуся. Вона подбала мене, але вона знав, що моя доля залежала від моєї матері. Ось чому любити мене було простіше. Але її бабуся не міг прийняти її дочку, бо вона побачила своїми помилками минулого.





Моя любов не повинна бути накладеною. Якщо ви відчуваєте це, це красиво. Тим не менш, не змусити себе до того, що ви не відчуваєте, намагаючись витягти сови на земній кулі. Почуй себе, що ви відчуваєте себе і не судите себе. Не можна любити всіх і подобатися всім.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное