Як зробити картопля в духовці: він виглядає як McDonald's

Французька фрі - улюблена їжа чоловіка в McDonald's. Ми рідко виходимо в кафе, щоб зануритися в швидкому харчуванні. І нещодавно це стало неможливим. Навіть перед закриттям знаменитої фаст-фудної ланцюга, їжа була перетворена з апетитної гарячої картоплі і гамбургера в щось неприпустимо. І холодні смаження сумні і без смаку. Як працює Макдонський смак? Коли я був маленьким, я спробував зробити французьку фрі в домашніх умовах з дадом. На жаль, смак зробив мене дуже засмучений. Але тепер я спробував різні способи приготування їжі, я впевнено можу розповісти вам, як зробити французьку вигоду в домашніх умовах. Так само, як і McDonald's.



Коли ви замовляєте французьку фрію в McDonald's і побачите процес приготування, здається, що картопля є свіжим. Не вірно. Всі ресторани швидкого харчування використовують заготовки, а картопля не виняток. По суті, на заводі здійснюється довгий шлях приготування їжі.

Картопля певного сорту сорту сортують за розмірами і очищають механічно. Потім картопля ріжеться за допомогою спеціальних решіток, а соломка сортується за розміром. Щоб зробити картоплю золотистим, його обробляють натуральною солодкою, яка при обсмажуванні надає розіграшну скоринки на картоплю.



Крім того, картопля обробляється пірофосфатом натрію, щоб під час транспортування і зберігання картопля не затемне. Але це не все: картопля злегка поглиблюється протягом декількох хвилин і тільки потім заморожують. З заводу картопля, що відсмоктується в великі пакети, наділяються на швидкі харчові ланцюги. Зберігайте таку заготовку в морозильній камері 12 місяців. Весь процес можна легко повторювати в домашніх умовах і якщо ви хочете зробити сумку заготовки для любителів смаження. Це рецепт від друга, який працював на McDonald’s протягом 5 років. І в кінці статті я розповість вам, як варити низькокалорійні смаження в домашніх умовах.

737 р.

інгредієнти
  • 1 кг картоплі
  • 1 л води
  • 2 ч.л. цукру
  • 1 літр рослинної олії
  • сіль


Підготовка
  1. Очистити картоплю і обрізати краї кожного кореневого врожаю так, щоб вийшов прямокутний плоский блок. Потім порізати картоплю соломкою. Щоб зробити французьку фрі швидше, можна організувати невелику фрі-студію в домашніх умовах. Поки одна людина очистить картоплю, інший розрізає рослину соломкою.



  2. Коли солома готова, залийте холодну воду в глибоку чашу або каструлю і залийте всю картоплю. Вимийте картоплю в воді кілька разів, або краще, поки залиште їх в воді протягом 20 хвилин, щоб звільнити крохмаль. Чим краще картопля промивається з крохмалю, тим смачніше вони.
  3. У 1 літрі води розчиняють 2 ч.л. цукру і направляють картопляну солому.



  4. Нагрійте рослинне масло і поставте в неї картоплю. Тепер, якщо ви вирішили зробити заготовку, то через 2-3 хвилини перенести підготовлену картоплю на паперовий рушник. Прохолодити його і покласти її в морозильну камеру. Потім, коли ви хочете обсмажити, буде достатньо, щоб знизити заготовку в глибокій смажці протягом 3 хвилин.
  5. Якщо необхідно негайно їсти картопля, варіть картопля довше, близько 5-7 хвилин до утворення золотистої скоринки. Потім покласти картопля на паперовий рушник і солоний. Бодибилдерши.





У 100 г фрі міститься 340 калорій. Картопля, що настоюється маслом, не можна вважати здоровою їжею. У 100 г сирої кореневої культури тільки 77 калорій. Це означає, що якщо правильно варити картоплю, можна їсти їх без страху для здоров'я і фігури. Так я використовую для приготування смаження в духовці.

Картопля виходить таким же хрусткою і розігрою, а в той же час для 100 г готового продукту містить лише 100 калорій, що означає, що можна їсти таку картоплю 3 рази більше. Вам потрібно буде приготувати картопляну солому і добре промити в воді. Потім залийте картоплю в глибоку миску і додайте 30 г рослинної олії. Розкласти картоплю і варити їх в духовці на 220 градусах близько 30-45 хвилин.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное