Моя сестра успадкувала шикарна особняка, і я отримав покинутий будинок, я був сердитися до тих пір, поки я знайшов щось цікаве там.

Історія - як старий світ. Заморожений батько розділяє свою нерухомість між дорослими дітьми, які довго чекали смерті улюбленого тату. Тільки якщо Аркадій має дійсно теплі стосунки з сином, то все досить навпаки з дочкою. Яким буде спадкоємці успішного бізнесмена? Про це читайте далі в статті.



Багатий тато нещодавно відійшов від мого тата. Я був багатим батьком, для кого гроші ніколи не була проблемою. Він погравав успішний бізнес, придбавши нерухомість і пожертвував багато грошей на благодійність. Моя да була прикладом справжнього чоловіка.



Ми не бачили один одного дуже часто в останні кілька років. Але коли ми зустрілися, то я почув, як я був дитиною знову. Ми поїхали на риболовлі разом, дивилися футбол і говорили про політику. Моя тато тримала запит на мене, коли я нарешті поселився і знайшов дружину. Я жартував, що я завжди був бейлером.

Я ніколи не мав відносин з сестрам Наталою. Невідомо мене. Вона не стикалася з батьком. Коли ми зустрілися з трьома нами, вона завжди пахнула свого роду холодом, якби вона шукала деякі переваги в усьому.



Пілінги Ми зустрілися з нотаріусом батька. Наташа була в очікуванні заповіту. Я був сподіватися, щоб отримати гідну суму грошей, тому що вона і я були тільки спадкоємці. Я не чекав нічого, тому що я не хочу нічого від мого таду.

Вирок нотаріуса шокував сестри. Виявилося, що батько продала свою частку в бізнесі, і переніс всі заощадження на різні кошти, щоб допомогти дітям. Він мав розкішний особняк з розкішним садом, де ми часто відвідали. І покинув будинок, який був поза містом. Перший пішов до Наталії та другого до мене.



Пілінги Ви повинні побачити її дует. Новини про гроші дійсно знижують її. Але хоча б особняк вийшов, що це було. Я чесно сердився спочатку. Я просто не розумію, чому мій батько залишив мені будинок, я не міг жити. Я не можу сказати, що я зароблю достатньо, щоб зробити ремонт там. Так, спочатку я вирішив, що я просто продаю місце.



Коли я прибув до старого занедбаного будинку, я вирішив перевірити його ретельно. Я знаю, що мій тато провів свого дитинства, тому я зацікавився вивченням кожного приміщення. Від ділапсованих меблів і з'ясованих картин запашують щось таємниче. Але коли я прийшов в секретний прохід в підвал, я думав, що я був в якомусь темі підземелля. Який сюрприз я був, коли я знайшов секретний номер з великою кількістю цікавих речей зовні дверей. Наприклад, було багато антикварних, нових меблів і ювелірних виробів. Я думав, що це мрія.

Багатий батько і його секретне повідомлення стояли в середині величезного столу з грудями і заміткою на ньому: "Сон, я хочу, щоб відновити цей будинок і продовжити жити тут з сім'єю." Тексти пісень, а це означає: Я вірю, що ви знайдете свою любов. Ви можете придбати для себе і ваших дітей. Подати його мудро. І якщо вам потрібна що-небудь ще, ви завжди можете продати один з моїх дрібників. Я люблю тебе!

р.

Пелеса сльози приступали в очах. На даний момент я знайшов нове значення в житті і відхиляв себе для того, щоб продати будинок мій тато. Я вдихаю нове життя! Хто знає, можливо, що деякі діти живуть тут. Дякую, Тато!

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Це дивно, що багато різних дітей можуть рости в одній родині. Однак ми не знаємо, де мама Наталії та її брата, і чому дівчина стала такою самою. Одне з дітей Аркади, які заслуговують. Незважаючи на бідний характер своєї дочки, багатий батько не забув про неї, залишивши її спадщиною особняку. А до сина мій. Він дав мені щось більше.І це не про гроші. Вітаю?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное