Чи можу я дати Божественний Чоловік Хто має два діти?

У житті є так багато подій і поворотів, які іноді ви зупиняєтеся і усвідомлюєте, що все пройшло якось не за планом. Я зробив неправильний вибір, коли я був молодий, неправильний вибір, неправильний вибір. Але хочеться банального щастя і тепла. Але все ж, так як доля призвела до такого питання, можна залишити? маррі? Чи варто чекати більш підходящий варіант?

до 1 2 3 4 5+

Наш читач замислюється про таке непросте, але важливе рішення. Немає значних причин. Дякуемо! Як ви не хвилюєтеся, якщо весілля є найважливішим моментом в житті? Або один з найважливіших... У будь-якому випадку, такий крок слід ретельно розглянути. Тексти пісень, а це означає: І якщо хтось інший говорить вам щось, дрібно. Думка ззовні в таких випадках не зашкодить.

Шлюб для чоловіка з дитиною Це питання, що я в юнацькій молоді при цьому був зразковою дівчиною. Мої батьки контролюють все. Вона прийшла рано, вивчала багато, допомагала навколо будинку. У нашому домі також була стара жінка, друга батька, яка в останні роки мала проблеми зі здоров’ям. Згадай, хто був призначений для того, щоб допомогти їй замість задоволення її молоді?

, Україна

По суті, я розумію, що мій бабуся був тал, і без розмови я збираю, піти і варити її вечерю, очищати квартиру. Дуже задоволена своєю присутністю, вона дійсно зігріла душу. Але іноді мої потреби просто пішли в сторону. Чи знаєте ви, скільки дат, зустрічей з друзями і просто безкоштовних днів я втратив через поточну ситуацію?

Тоді, коли мій бабуся пішов, і я був двадцять, я нарешті дозрівав, щоб не сказати батькам. Вже кілька годин був скандал. Мої батьки мене запрошують, звинуватили мене, вони кажуть, я буду торгувати їх на нічний клуб. Що таке неспроможність. Але в той момент я зрозумів, що я вже був дорослим. Для першого разу я не був вдома протягом трьох днів поспіль: Я жив з другом у хостелі.



І зустрівся молодий чоловік. Він жив самотньою, був власний майстер. Це був мій перший хлопець. Я не можу сказати, що ми духовно пов'язані, але я відчував себе впевнено з ним. Після того, як ми відокремили, але залишилися на дружніх умовах. Я переїхав з другом, орендувавши номер і почав жити, незважаючи на невідповідність батьків.

Після того, як пара років і після перерви через і не вдалося відносин, нарешті, знайшов чоловіка, ідеально підходить для мене. Розумний, добре прочитаний, заробіток. Трохи самовмістився, але до мене, це плюс. Я пішов з ним, і ми мали великий 6 років разом. Все було дрібно, але господарське господарство приймало свій курс.

Ми навчимося практично всім іншим. Я хотів бачити світ, подорожувати. Він також ставить на кар'єру і наполегливо прагнув професійного зростання. Мило добре, але іноді перетворюється в клітку золота. Ми зламали. Я не можу думати про будь-який інший чоловік. Не було.

- відео

Я недавно зустрівся з іншим чоловіком. І він відразу привертав мене. Добре себе, спокійно, без шкідливих звичок. Він каже, що він кинути після бурхливої молоді. Зірки з неба недостатньо, але життя не скаржаться. Твори як предман. Так, дорогі, не всі тут сидять в штани в офісі. Але стабільні заробітки і зазвичай чоловіча праця.

Є лише одна проблема. Він розлучається і живе з двома дітьми. Я зустрілася з ними, красиві дивні хлопчики. Для слів в кишені і в цілому так милий, живий. Ми любимо їх, і я люблю витрачати час на них. Але... Дві діти, як це було, відповідальність.



Я знаю, що я не буду тільки для нього. І поеми, які я мав свою першу любов в житті, я не буду. Я хочу. Дуже багато. Але як чоловік, він не поганий варіант і дійсно підходить мені. Але я не можу визначити серйозні стосунки в цій ситуації. Останнім часом я пішов на ще більше фривотивної причини. Тепер я почав розуміти це.

Чи можна сказати мені, що робити? Не так, що я в будь-якому виді, ні. Я не думаю, що це мій останній варіант життя. З іншого боку, вона більше не дівчина, тому ви не хочете бути принцесою. Він не оцінить його, серйозно. Я не можу прийняти рішення про те, як поводитися. Ви також повинні мати свою дитину. О, часи пішли.

Дуже важливо встановити пріоритети для себе. Нова людина красива. І своїх дітей теж. Але що це, необхідно дізнатися більше про його минуле життя. Також потрібно поговорити з друзями. Хто ці люди, як їх лікувати? І, в кінці, щоб зрозуміти, що саме так застрягти в душі? Професіонал «Семан» Чи зможе він тримати розмову з іншою жінкою, які його інтереси крім дітей і роботи?



Зараз не може бути, але в подальшому це буде дуже важливо для комфортного життя дорослих. Довіра!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное