Вона приховала страшний подарунок її доньки і сина далеко, і вони прийшли і почали запитати, де їх подарунок був.

Моє ставлення до своїх онуків нейтрально. Я ніколи не говорив про це, бо я думаю, що це неетичне. Всі будують своє життя, як він хоче, каже Алла Василівна. Жінки, які мають два дорослих дітей з сім'ями, ніколи не навчають їх життя.

Алла Василівна нещодавно відсвяткувала свою ювілей. Вона зазвичай подорожує за кордоном на день народження, і цей час була скасована. С. Алла Василіївна запрошувала близьких друзів і родичів до дому.



Широта онуків Алла Василівна під час свого життя вдалося підняти дві діти, досягти лідерського положення і щасливо жити 30 років в шлюбі до цього дня. Alla має квартиру в місті, але жінка воліє жити поза містом в двоповерховому будинку. Сімейний бюджет вистачить для них і їх чоловіка на будь-яких змах, нещодавно закінчив ремонт будинку за допомогою професійного дизайнера інтер'єру.

Р

«Цього разу я вирішив зібрати всіх разом на одному столі. Моя дівчина прийшла, мій син з дружиною і дочкою, і мій молодий дочка з чоловіком. Ми нещодавно завершили ремоделювання будинку, тому це було ще одне гарне свято для всіх, щоб познайомитися з нами. Я попередив всіх заздалегідь не дати мені нічого. Але все те ж, всі прийшли з конвертами, квітами, і дочкою-в-правом, як правило, дивилися: вона представила метр портрет свого грандіозного.



Мій молодший дочка одружився 2 роки тому. Це хороший персонаж, кар'єр. Я не маю дітей, і я розумію. Ви не хочете стати мамою рано, але ви не завадите все життя. Зібраний син одружився 5 років тому. Я не маю дуже гарних відносин з дочкою.

Коли я одружився сина, я вирішив, що мій чоловік і я допоміг їм фінансово. Так, ми заможні, але всі наші життя ми досягали все на власній. Чому варто допомогти незалежні дорослі? І коли мій дочок-в-право запитав мене, щоб допомогти їм купити місце для них, я відмовився. Катя була вагітна і сказав, що якщо я не допоміг, я ніколи не бачив мій бабуся знову. Я не був дуже сильно.

р.

Ми не спілкувалися, і коли дитина народилася, Катя почала надсилати мені фотографії дитини. Акуратно, вона вирішила не боротися з багатою матір'ю. Миша і я відвідував їх, завжди давали малюкові дорогі подарунки. Але коли сталося сидіти з моїм дідом, я відмовився. Я вже підняла своїх дітей.

З якоїсь причини Аля Катя не дала дітям - скрізь вона бере дитину з нею. На день народження я отримав портрет мого діда від свого імені. Це малюнок в блискучій рамі, Катерина дивилася на стіну в передпокої і сказала, що портрет ідеально підійде. Я подякував йому за подарунок і ми сіли на столі.

р.

Коли через два тижні мій син і дочка-в-право прийшов, щоб відвідати мене, Катя запитала, де її подарунок був. Я відповідав, що я сплатив тидну суму за роботу дизайнера не для того, щоб привезти диссонанс на ідеальний інтер'єр з певною картиною. Катя була відхилена, і я не вважаю себе винним. Я не сказав дарунок. Я кажу, що щороку так що не буде таких неприємних ситуацій. Це мій будинок і я хочу зробити це мій шлях. Я не говорю, що таке шпалери, щоб приклеїти дітей в спальні, я не раджу їх меблі. Все смачно. Чи не це?



Проживання своїми правилами не так легко. Люди не люблять, коли вони безпосередньо спілкуються або не приймають свою точку зору. Ви повинні мати ядро, щоб захистити ваш світогляд, щоб насолоджуватися кожен момент в житті. І іноді люди втрачають друзів і навіть близьких, оскільки вони не використовуються для компромісів. Вона є однією з небагатьох, хто чесний з собою і іншими. Що б ви робили на своєму місці?



Категории

Смотрите также

Новое и интересное