Ірина Хакамада розповіла про те, що думки допомагають швидко заспокоїти

Ірина Хакамада досягла успіху в багатьох сферах. Вона спробувала себе як радіо і телеведуча, займаючись журналістизмом, написав багато книг, вдалося стати видатним громадським і політичним діячем. І хоча в її життєвому шляху, жінка зуміла врятувати життя. напляскванеВона допомогла їй рухатися вперед.



Варто сказати, що Ірина народилася в міжнародній сім'ї (шкіра японська, мама російська з вірменськими коріннями). А батько Муцуо Хакамада змушений летіти до СРСР, хоча він мав сім'ю в батьківщині, яка дуже любила. Я знаходився в шлюбі.

Ірина сказала, що вона не любить запам'ятати її дитинства, бо там мало добре. В житті своєї дочки, яка виросла в абсолютно відчужливому культурному середовищі. Мати була дуже хвора і не могла приділити достатню увагу до неї.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Ірина Хакамада (@irina_hakamada)



Не розвивалися відносини з однолітками в Хакамаді. Дівчинка з незвичайним зовнішнім виглядом сприймалася обережно, не поспішала взяти в неї соціальний коло. Не дивно, що вона бореться з страхами і комплексами. І я воював всіх.

Чи не ходять у дорослому віці. Вже з престижним дипломом Ірина не могла знайти роботу на тривалий час. Спочатку вона мала працювати нічним годинником. На щастя, жінка не ламала, і в кінці, крок за кроком, вона прийшла до багатьох її цілей.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Ірина Хакамада (@irina_hakamada)



Які думки допомагають заспокоїти: «Я дуже сильний час». Мій чоловік залишив 6 місяців тому. Він не хворий. Не сталося, коли ви зрозуміли все і чекали на кінець. Він пішов, хоча він залишився дуже веселим до останнього. Це дуже несподівано для мене. І я змогла подолати його, багато дивували, як швидко, говорить Ірина.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Ірина Хакамада (@irina_hakamada)



«Що мені подобається? Ідея полягає в тому, що вона повністю руйнує минуле. 25 років. Так, вільний шлюб, але він був рідним, цікавим чоловіком. Я використовую його навколо. І тепер я один з дитиною.

«Це темна сторона. Як і сьогодні події, які не мають кінця в очах. Як він закінчується незнімним. Ця непередбачуваність зливається. Що робити? Я знову народився. Я приймаю цей новий і небайдужий світ повною мірою труднощів. Такий ребірт - яскрава сторона. й

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Ірина Хакамада (@irina_hakamada)



«Ви навчитеся жити знову. Це енергія дитини, енергія молоді. Це нова енергія, яка допомагає підвищити світлу сторону. Не можна усунути темну сторону, ми не працюємо. Але ви можете балансувати світло і темний, знаменитість відображає.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Ірина Хакамада (@irina_hakamada)



Цікавий підхід до неприємностей з Ірина Хакамада. Але скільки людей знайти цей шлях до роботи? Поділіться думками в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное