Герман Будзінський, останнє пророцтво священика

У надзвичайно складних і нестабільних умовах сучасного світу кожен хоче знати найближче майбутнєй Люди слухають астрологи, нумерологи, фортунні казки, tarologists, лікаторів і психіки. В цілому, всім, хто може сказати щось заспокоєння і позитив. Але що пред'являться священики?

Р

Це прогнозування О. Герману Будзінського було багато шумів у соціальних мережах. Інтернет-користувачі побачили його. гнучкість і надії. А хто це священик дійсно? А що саме він пророкував Україні?



Принцеса Герман Будзінський в часі нарізка Через свою особисту позицію. Він не хоче подати в режим і дати його релігійні погляди. Хоча вони намагалися вести переговори з ним, і працювати відповідно до способу палиці і моркви. Повідомляючи, що поліцейський час не припинив палички для тих, хто не погоджується з режимом.



Отець Герман не згоден з необхідністю відмовляти свою віру, за яку він був покараний повторними вигнаннями до Сибіру. «Це було тільки після 1953 року, які люди люблять мене могли писати скарги. Так я писав. Я був випущений, нехайно. Повернутися до Левів. Тоді я знайшов себе у вигнанні знову. Але він не зупинився і продовжував писати скарги. І я дізнався, що ці скарги шахти були опубліковані навіть в Америці, священик сказав журналістам.



Профекція О. Герману Будзінського для України надіяй Не приховує те, що ця красива країна проходить через страшний час. Однак цей час в кожному розумінні символізує переродження і формування нового, міцного і борошняного стану.

Припустимо, що пропагація сповідувача Будзинського було записано в 1991 році. Тоді він пророкував, що Україна повинна бути спермай Є сумнівна сила, яка людина відкине своїми руками. Батько Герман сказав, що це буде більше року до країни повністю зміцнюється і може витримати реальний ворог.



«Не боятися. Евіл ніколи не підкорить добро. У нашій рідній землі довго не залишаться чорне дерево. А потім буде просто покарання. Хтось не мріяв. У Нюрнбергу буде право провадження, такі як у Нюрнбергу. Україна буде відроджена як пташиний птах. Це Бог. й

Р.

«Це безперечно одна з найстрашніших сторінок в історії нашої держави. Але Україна буде стояти. Не існує свободи без боротьби, і нам потрібно розуміти це. Я повинен носити це в моєму серці все моє життя, так що ніхто ще не подарує, щоб встановити його filthy фут на нашому святому землі. Ми повинні стояти, бо Бог з нами. Якщо Бог з нами, то хто проти нас?

Безсумнівно, можливість дізнатися найближче майбутнє стане ефективним заспокійливим для мільйонів людей. Деякі не можуть вірити прогнози. І це чудово нормально. Кожен має право вибрати те, що вірити і що не вірити. Ми довіряємось, що Бог буде захищати нашу країну, наші землі, наші люди. Ми віримо, що Україна безперечно виживає Вона цвіте красивою квіткою.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное