Якими світовими зірками не стояли і висловили підтримку України

Ви, ймовірно, чули про світ слова підтримки Україний Багато з них пожертвують багато грошей на різні гуманітарні кошти для українців. А деякі навіть пропонують свої будинки, як тимчасовий притулок.



В історії світу цей випадок вже може вважатися дуже індексним. Коли держава підтримує світ, очевидно, що сторона правди знаходиться. Мета даної статті полягає в тому, щоб поділитися хорошими речами з вами. Ми будемо говорити про іноземні знаменитості та їх внесок у неминучу перемогу України.

За останні 23 дні Україна не припинила прийом військової та гуманітарної допомоги з усього світу. Велике число зарубіжних знаменитостей завоювались на підтримку країни та її сміливих громадян. Не потрібно однієї статті, щоб згадати кожного з цих людей.

  1. Один з перших слів підтримки України висловив популярний американський письменник Стівен Король. На Twitter чоловік поділився фото самого носіння патріотичної футболки з словами «Я стояти з Україною». (Українська) Українські підручники / Історія України й
    Я не зазвичай розміщую фотографії себе, але сьогодні є оманою. pic.twitter.com/IvuiH3QVZv

    — Стівен Король (@StephenKing) 28 лютого 2022



  2. Мадонна також підтримувала Україну дієсловно. 24 лютого 2022 р. у всесвітньо відомому співаку розмістили сміливе відео, в якому вона чітко роз’яснювала, що виняток, які розпочалися 24 лютого 2022 р.
  3. За підтримки Принца Гаррі та Мегхан Маркл. Про це заявив пара на сайті Громадської благодійної Архевел.
  4. «Я молитися за людей в Україні», – поділився Анжеліна Джолі. Відома актриса зосереджується на забезпеченні захисту та основних прав людини вимушених переселенців та біженців, які мали залишити свою батьківщину. У Instagram зірка ділиться фотографіями недоліків українців і показує людей з усього світу правду.




  5. На церемонії нагородження «Незалежні духи» Україна підтримала Крістен Стюарт. Вона сказала: Сьогодні ми повинні бути з українцями. Вони ризикують своїм життям боротися за право голосувати, незалежність і людство. й
  6. Також не пішов з Лади Гага. Улюблена мільйона писали в Instagram: У нас є багато причин, чому ми можемо зупинитися. Але сьогодні я програю для України і відправляю посміхатися до всіх ваших серцях, я про що все буде краще.






28 лютого в Каліфорнії відбулася церемонія нагородження Screen Actors Guild. Режисери та актори з всесвітньо відомими висловили підтримку України, декорування своїх нарядів з українськими символами. синьо-жовтийй Тайлер Перрі, Дуглас Гож, Джон Бернтал, Шарі Белафон, Ліса Ан Уолтер і Майкл Дуглас, спасибі!

р.

Крім того, ми хотіли б подякувати розкішному Greta Lee, який вибрав синю і жовту сукню як вечірній наряд.

Світова громада допомагає Україна не тільки з словами, але і з дефесом. Багато зарубіжних знаменитостей перенесли гроші на різні кошти, щоб допомогти українцям. Bella Hadid, наприклад, встановив деякі її заробітки під час Ukrainian Fashion Week. Sarah Джессіка Паркер відправив гроші в UNICEF, доктори без кордонів і соняшника миру. Крім того, $1 млн пожертвував актор Райан Рейнольдс і актриса Blake Lively.

Також багато музикантів, які підтримали Україну в складних часах. Наприклад, вони Metallica, Gorillaz, Rammstein. Канадсько-американський гурт Аркади Вогонь провів благодійний концерт, всі кошти, з яких митці перенесли на Фонд Плюс 1 Україна.





Крім того, Україна підтримується білоруською групою Naviband. У Польщі вже надали декілька благодійних концертів. Сьогодні, 18 березня, хлопці будуть виступати в Берліні. 24 лютого вони розмістили посаду в Instagram з словами: За два тижні тому ми ходимо по Харкову після концерту, і зараз є вибухи. Я не можу уявити, як це можливо в двадцятому столітті. Шамінь, страх і біль! Про нас





Популярні Instagram хештег Українська В даний час ми використовуємо більше 706,000 повідомлень. А особливого значення є те, що зараз українці підтримуються людьми з усього світу. Це саме те, що якщо ні національність, ні колір шкіри, ні релігійна справа людини. Всі вони в цих непростих днях хочуть Україна тільки одне - мирне небо над головою.

Фото на попередній перегляд і в статті

Категории

Смотрите также

Новое и интересное