Чи зможете ви зрозуміли на першому погляді, що для цих нездатних кухонних приладів?

Російський письменник Н.Таффі згадував, що це лезість, яка рухається людство по шляху прогресу. Щоб полегшити господиню, ми проявляємо більше і більше нової техніки для кухні. У той же час деякі з них настільки хитрі, що вони будуть вафлі навіть досвідчена варта.



Редити користувачів розміщують фотографії своєї кухні онлайн. І завдяки коментарям поліматів, ми маємо можливість дізнатися, які ці незрозумілі речі.

Кухні різак для ... щось нагадує або прокочуючи ключ, або ніж для піци. Але чому додаткове колесо передач? Крім того, вона пересувається до відносно великого.



Що таке / Червоний Читачі діляться. Деякі люди думають, що це піца ножа. Але дуже хитрий. Ви попросите йому те, що шпори. Може бути це для хлопчиків. Або для шанувальників Sergio Leone. Або ж, можливо, потрібно вирізати піцу, нахиливши інструмент. Для приготування піци торкнутися тільки круглий лез.

р.

Ще одна думка. Так само, передня леза ріже, а задні колісні щітки. Наприклад, щоб зберегти щось всередині. Виявляється, що це ніж для різання щось схоже на пиріжки з начинкою. У короткі питання залишаються, і ми сподіваємося на допомогу тим, хто в суб'єкті.

Розумний об'єкт "Що таке об'єкт на кухні?" Ми не впевнені в його призначенні, написав один користувач Reddit.



Що таке / Червоний Добре, buddy, я розумію вам дуже багато. Я втратив в дуплексі. Я хотів би сказати, що п'ять паралельних лезах призначені для затирання щось. Як овочі або зелень. Але коментарі більш схильні до іншої версії. Як виглядає тісто різак. Здавалося б подрібнити масло під час приготування пісочного тесту.

Крихітна Пані "Що таке крихітний горщик, який мій чоловік успадкував?" Має знімну кришку з отворами на краях. й



Що таке Відповідь була досить швидкою. Це пристрій для приготування одного яєчного poachot. Незважаючи на те, що призначення отворів і не повністю зрозуміла.

Лекі ложки? «Безмежна сталева обідня техніка з ламелі. Про розмір чайної ложки. На зворотному боці це говорить «Свіжаюча сталь, Японія», але не існує інших розміток. Ми вже писали про вигнуті ложки, які були випущені в СРСР. Але є ложка з фото, згодьте, як перенести воду з сито. Що це таке?



Читачі погодилися, що цей пристрій для змащування кукурудзи в кобах. Детальніше За його словами, набір призначений для накидання олії і рівномірного розподілу на бобах кукурудзи або інших гарячих страв. Дизайн був запатентований Hartman Manufacturing. І це різак називається вершковим маслом.

Ложка розмір чаю, але невідомого призначення

Рутсб / Реддіт Тільки найрозумніша варка знає це ложка для м'ятного соусу. Через слоти зливають надлишки оцту.

Іноді важко зрозуміти, який необхідний предмет подачі. Вони кажуть, що на прийомі на британській королева Юрій Гагарін був плутаний, дивлячись на велику кількість ложок і локонів. Але Єлизавета була швидко заспокоїти його. «Я служив недоліків, що вам потрібно», - розповів 27-річний космонавт.

р.

Ми, на відміну від Her Majesty, не можемо спиратися на недоліки з руки. Давайте спробуємо знайти відповідь самі. All-knowing Google каже, що фото є... гірчицею shovel. Я жив мій життя, і я змащував гірчицю весь час.

Радянський Союз припинив існування тридцяти років тому. Однак багато речей, створених в той час, все ще зберігаються в наших будинках. Сучасне покоління виглядає на них з невеликим бджолом. На жаль, вгадувати ім'я побутових предметів радянської епохи і навіть приблизно припустити, що вони були створені, це не так просто. Отже, ми підготували відповіді з докладною інформацією про ці загадкові артефакти з діда крупним планом.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное