Дружина босів прийшла до чоловіка за роботу, а потім знайшов замітку в кишені

Вакцина не схожа на гідну роботу. Як дитина, батьки розповідають дітям про перспективи становлення джента, якщо потомство мало в школі. заробітна плата невелика, а робота є однією з найбільш неприємних. Люди лікують очищувачі, якщо людина, яка очищає сміття, є службовим.

Олексій не обирає таку долю для себе. 24 роки навчався в школі. Вони не мали одного, але один одному. Не пропустіть роботу без вищої освіти, і графіку потрібно плаваючою, тому Леша не була іншого. Для третього року він працював на посаді джента в офісі, де кожен вважає його обов’язковою для приниження хлопця.



Робота янтора "Агайн, ти тут, не можеш чистити в кінці дня?" - стискає стисканий знак за спиною. До речі, Олексій має той самий графік, як інші колеги в офісі. З тим, що ніхто не вірить йому за людину, я не хочу його поставити. Яка точка скарги? Головне, щоб зробити свою роботу і отримати зарплату, щоб мати щось жити.

«Я не скаржаю, що ви йдете всюди і кидаємо сміття, про унітаз, як правило, безшумні», - сказав Леша в недійсному стані. Директор компанії підійшов хлопця і розповів Леша, щоб поспішати, щось занадто пізно він приймав роботу. Після того, як він поспішав.



Олексій не чекав похвали від боса. Дмитро Юрійович – це не одне з тих, хто піклується про звичайних робітників. Принаймні він сплачує зарплату вчасно. Але з часом в офісі з'являється хороша людина – це Анастасія Павловна, дружина боса. Кожного разу жінка зустрічає джента, звертається до нього як друга, запитує, як він робить.

Так що цей час Анастасія Павловна припинила розмову з Олексієм і попросіть, як матір його. З декількох хвилин спілкування з цією прекрасною жінкою, Леша має мимовільну посмішку: «Я навіть не вірю, що такий неприємний чоловік може мати таку чутливу і красиву жінку», – думав Леша.



Всі ці роки Анастасію Павловну лікував Олексій, і цей час мимовилися приємно протягом декількох хвилин. Дружина боса заявила, що вона просить підняти для молодого чоловіка, але він відмовився. Він сказав, що він не гідний нагород і винагород, і навіть зараз не встигає зробити свою роботу.

«Дмитрі Юрійович поспішав десь, сказав мені закінчити роботу якомога швидше, щоб він закрив офіс, п'ятниця,» жінка здивувала, бо чоловік сказав їй, що він буде залишатися на роботі пізно. Побачивши, що Анастасія Павловна була тривожна, Леша вирішила, що він сказав занадто багато. Він був.

р.

Не перший раз жінка звинуватила чоловіка лежачи. Що таке час? Коли Олексій закінчив роботу, офісний персонал вже збирався додому. Поспішаючи додому мамі, Леша вводила в офіс супервайзера, щоб протерти підлогу за останній раз, але побачила бос на стілець, перед яким молодий внутрішній сат на столі. Режисер сердився і розповів джента йти.

Про те, що сталося. Він дуже любив Анастасію Павловну як людину. Вона тільки 28 років і розумна, ніж її старий чоловік. Він 12 років старше, але в кожній розмові жінка щиро сказала, що вона любила чоловіка, і він, хоча він здається грубо, любить її.

Олексій згадував розмову між режисером та молодим працівником, здається, що вони погодилися зустрітися у вихідні. На наступний день Олексій неочікував Анастасію Павловну замітку, в якій він писав про свої вгадки.
Коли жінка побачила замітку, вона не хоче вірити, що це сказав. Вона ніколи не сумнівалася її чоловіком, вважає його вірним, працьовитістю і турботою. Але протягом декількох місяців вона знаходить невідповідності до своїх дій. У цей час вона вирішила перевірити, чи був джент.



Під час призначеного часу вона відкриває офіс своїм ключем і спокійно підійшов до офісу чоловіка. За хвилину Анастасія здалася глухим - офіс був спокійний. Як вона була про те, щоб залишити, вона почула жінку сміятися. Саме тоді все стало чітким, вже відкриваючи двері, Анастасія дізналася, що вона буде бачити в офісі.

Коли вона прийшла, чоловік сидить перед нею в непристойну сорочку, а на його ляпасі була дівчина в нижню білизну. Побачивши дружину, дівчина приховала під стіл, і чоловік не встигнути сказати нічого. У цей день Анастасія вирішила, що вона захопила чоловіка.

За два тижні директор не з'явився в офісі, тільки йде про пригоди босів. Тоді стало відомо, що компанія закривала. У цей день Анастасія Павловна прийшла до очищувача протягом останнього часу і подякував йому за все: Дякую за відкриття очей. Я не знаю, що ви зараз працюєте. Тут ви йдете. Я сподіваюся, що все буде краще для вас і вашої матері, жінка подала Олексій великий конверт. Пізніше виявилося, що конверт містить заробітну плату Alexei протягом двох років вперед і крім нього обіцяно, але не видається головою премії. І в конверті була візитна картка Анастасії Павловни, щоб хлопець, якщо він потребує допомоги, назвав її.



Життя мудрості та редакційної поради Що б наше життя, ми повинні залишатися людиною. Якщо дружина боса була як іржі, вона ніколи не знає про її жіночу невідповідність, яка знає, скільки років вона жила в неперевершенні. Олексій загубив свою роботу, якщо його бос дізнався про його атетику. Але чоловік вирішив, що дружина боса повинна знати правду. Не заслуговують людей, які не заслуговують, і карма буде рано чи пізно оплатити всіх.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное