Переможець «Битва психіки» Максим Гордеєв розповів, що очікувати в найближчому майбутньому

Переможець «Битва психіки» Максим Гордеєв Він сказав нам, що чекатиме найближчим часом. Його прогнози заохочуються!

Сьогодні видання. "Сайт" Увійти Прогноз на найближче майбутнє від Максима Гордеєва. Ми вважаємо, що справедливість переважає.



Максим Гордеєв: По-перше, ми не повинні відмовитися. Майбутнє вже заданий, і він буде яскравим. Дихати, посміхатися і підняти свої вібрації. Це божевільна бути океї. Я вірю! психіка говорить.

Несвідомість буде найближчим часом. І всі ці важкі часи теж. Так швидко і швидко. Максим Гордєєв не бере на себе імена, але натяки в кінці березня - на початку квітня.

Переможець «битку психіки» стверджує, що Україна супроводжується номером 8. Ця фігура символізує перемогу України та асоціюється з Сиський Тому всі ці складні події можуть тривати з 8 днів до 8 місяців.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Максим Гордєєв Гордєєв (@magord)



«Я хочу, щоб кожен розум зрозумілий: ця війна завершиться через 8 місяців, а це означає, що Україна повністю відновиться через 8 місяців і знову стала незалежною», - сказав він.

Згідно з езотерією, Україна буде сильною, яка допоможе багато. На території України є міцний захист. І психічний і фізична. Наші люди сильні в духі. Крім того, ми слов’яни. І ми маємо дуже потужні коріння.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Максим Гордєєв Гордєєв (@magord)



«Наші предки є язичниками, і ми теж успадкували потужну владу, їх знання і дух. Ми пам'ятаємо про те, що богинь наш великий-греат-греативний поклоніння, і що ці боги роблять для нас? Як швидко ми забули! – пише у своєму обліковому записі Instagram Gordeev.

психіко закликає всіх пам'ятувати, хто ми, що таке влада в нашому генному басейні.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Максим Гордєєв Гордєєв (@magord)



Ми будемо раді! Ми сильні! Ми маємо предки в минулому і правді в подарунок. Всі вищевказані потужності з нами, і вони кажуть, що важкі часи закінчуються позитивним результатом. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу! – магія висловлює емоційно.

«Привіт, наші рекламні оголошення знизяться і опадають! Лідери будуть втрачати своїх людей. Можливо, це буде людина кавказького зовнішнього вигляду. Ті, хто порушує закон Божого, будуть покарані, бо вони обрали темну сторону!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Максим Гордєєв Гордєєв (@magord)



У світі зараз проходить потужна ковпачка, яка показує, хто, і кожен отримає те, що вони заслуговують!

«Я не підтримує темні сили, але практикують анголічну медитація понад 12 років. В одному з медитацій мене з архангела Михаїла! Максим Гордеєв.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано dives et feli (@sila_slova_molitva)



Переможець «Битва психіки» консультує: «Коли ви страшні і самотні, слід закривати очі і почати повторювати коротку молитву». «Армінал Михаїл, я відкрию своє серце до тебе». Я даю мій страх, мій добрий, і відтепер я довірю тебе з життям. й

Я також пропоную знайомитися з пророцтвом Хайала Альексперова, які зараз починаються. психіка знає, що він говорить про. Прогнозування є привабливими!



Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Максим Гордєєв Гордєєв (@magord)



Максим Гордєєв консультує людей більше пердят Кращий. Дуже дякую! Варто пам'ятати, що в будь-якій ситуації кожен з нас повинен показати людську гідність і силу духу. І тоді не буде страшного!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное