Подорож до Франції я не скоро, але порадувати себе міні-багети вже сьогодні, домашній рецепт

Вежа Eiffel, в’язниці в Бургундії, ріпчастий суп на Ріволі та багеті, придбані в Монмартрі, десь в минулому. Я відчуваю, що поїздка до Франції я не скоро, але все одно будь ласка, себе принаймні христина белла Це можливо. Багет в домашніх умовах готують без труднощів, якщо ви знаєте пару хитрощів роботи з тестом.

Сьогодні видання. "Сайт" інструкція із застосування боксеркиНагадуємо мене про подорож до Парижа. Легендарні французькі хліби, які потрібно їсти свіжими, або він швидко загострить!



Багет на дому Інгредієнти для тесту
  • 200г борошна
  • 130 мл теплої води
  • 2г сіль
  • 2g цукровий порошок
  • 1 ч.л. оливкової олії
  • 3g зневоднення пекарні дріжджі


Підготовка
  1. У глибокій мисці заливають сіяне борошно, цукровий пісок, сіль і сухі дріжджі. Полити теплою водою і добре перемішати з силіконовою лопаткою.



  2. Змішайте тісто своїми руками на 5 хвилин. Потім збираємо тісто в помпа, накрийте харчовою плівкою і залиште в теплому місці протягом 15 хвилин.



  3. Залийте рослинне масло і перемішайте ще 5 хвилин руками. Потім перенесіть тісто на стіл з маслом рослинного масла і продовжуйте перемішати ще 5 хвилин. Зберіть тісто в помаху, накрийте харчовою плівкою або рушником і знову залиште в теплому місці протягом 45 хвилин, щоб збільшити тісто в обсязі.





  4. Розділіть тісто на 4 частини. Кожна з них розгортається в кульку. Покрийте харчовою плівкою і залиште ще 15 хвилин. 14208820



  5. Прокочуйте кожну частину тесту в корж, а потім утворите багет з нього. Поставте багети на тару, накриту пергаментним папером. Трохи посипати верхню частину багетів борошном, покрийте їх рушником і залиште на 40 хвилин.



  6. Далі потрібно зробити невеликі надрізи на буклети. Змішувачі в попередньо розігрітій духовці при температурі 220 градусів за 30-40 хвилин. духовку необхідно прогрівати заздалегідь, а ємність з водою необхідно покласти на дно. 3610Р. 4200Р.



  7. Це, боксерки Готовий. Bon appetit!





Щоб краще зрозуміти всі тонкощі Французька багет-роботаДивіться відео з Qwizinet кулінарного каналу. Є багато розумних і перевірених рецептів!

про:blank

Також я пропоную, як приготувати багет з начинкою. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.



Як ви можете побачити, зробити багет. внутрішнє Не так важко. Французький хліб - це перфоратор і дуже ніжний на внутрішній стороні. Намагайтеся!

Багет, виготовлений за цим рецептом, мій домашній їсти в один вечір.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное