Один підліток: що робити, якщо ви помітили дитину в кінці вечора

Увечері з'являються неоднозначні відчуття в пасерах. Я завжди відчував себе шкода для таких дітей, тому що вони не просто сидять окремо. Імовірно, сімейна ситуація така, що людина не хоче повернутися додому, яка дуже сумна і неправильна.

Молодший підліток, Kohl, sat on the bench and flipped через новину подачі на телефон. Він був швидко темним зовні і він був досить крутим. Хлопці зносили футболку і легкі штани. Він був замороженням, але він ще не збирався додому. Я не хочу повернутися до мого кроку



Мама була на іншому нічному зсуві. Нещодавно вони стали більш частими, і Коль довелося їсти в сусідніх двориках майже кожен вечір. Він спробував приїхати додому, коли його stepfather був вже гаслом, щоб не послухати лекції знову про те, як поганий сина дружини був. Продовжити час. Вже кілька місяців, коли мій мама і її новий чоловік переїхали разом. Чоловік спробував купити любов підлітка з подарунками і похвалами odes.

р.

Однак, один раз все в сім'ї оселився, і крок Я не помітив, що мій мама не помітив її. Не дивно, що вона працювала в ніч, скидання в день, і приурочила весь вільний час чоловікові. Попередньо, мати і син мав набагато більше спілкування, але зараз ситуація змінилася.



З одного боку Коля пропустив тісний зв'язок з матір'ю. З іншого боку, він захопив свій крок Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів. Він був дуже темним, і він навіть не помітив фігуру, що підійшов його. Він вийшов, щоб бути непристойним кроком



Жорсткий бесіда - Привіт, Коля. Ви сидите в кінці дня. Ви хочете поговорити?

- Я не маю нічого сказати вам, Дядько Артем.

- Я маю щось, щоб поділитися з вами. Я люблю свою маму і я хочу, щоб наша родина була доброзичливою. Може бути, що я не заважаю вас в моменти. Але це не те, що я не люблю тебе. Мама дуже стурбована вашим майбутнім і всім, що відбувається з вами. Ви постійно вішуєте з деякими дивними людьми, майже ніколи не вдома і повністю забулись навчання. Ви в школі. Ваша мама і я хочу краще майбутнє для вас, ніж один ви очолював.

р.

- Моя мама перестала говорити мені. Ведуться тільки час з вами!

до Так, ми говорили про це вчора і прийшли до деяких рішень. Сьогодні, моя мама буде працювати з минулим нічним зсувом і буде працювати віддалено від дому з завтрашнього дня. Вона вже знайшла роботу. Як звичайно, я піду до офісу протягом 8 годин вдень, і у вас буде можливість спілкуватися більше. Ми сподіваємося, що це зачепить вас, і ви будете витрачати більше часу на будинок.

- Я не знаю, що сказати. Я бачу, що я вчинив, як ідіот пізно.

- Наша несправність тут. Тепер поїдемо додому разом і зробіть мами щось особливе. Я пропоную, що ми проводимо три з нас у вихідні та кудись їхати. Яка ідея?



Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Ми робимо всі помилки і помилимося. Часто буває, що точка не в нашому виді, але досить в здатності їх висловити правильно. Ми хочемо, щоб наші близькими були кращими, але ми не завжди усвідомлюємо, що наше занепокоєння може виглядати як тиранна. Гіпер-догляд - як його повна відсутність. У вас є можливість балансувати все. Колі і його степфай вдалося досягнути. Кожен з них пішов, щоб познайомитися один одному. Батько переповнений себе і знайшов силу говорити на складний підліток. Він слухав і слухав людей, які бажали його добре. На жаль, підліток знайшов розуміння.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное