Я не можу зрозуміти, чи зараз наші відносини.

Багато жінок сниться йти під коронкою. Однак не всі готові до цього. Ви можете познайомитись з молодим чоловіком протягом тривалого часу і побачити його як єдиний. І коли він нарешті отримує на одному коліні і подовжує кільце залучення, дівчина потрапляє в пастор і неприпустимо каже: «Я повинен думати». Але це означає відмоваЩо таке відносини? Сьогодні ми розглянемо це з прикладом історії.



Пельс Refusing to Marry Natasha і я був знайомства з 11-го класу. Разом ми вступили до столичного університету, щоб не брати участь. Закінчила червоною грамотою і закінчила С. Я був гуманітарним, тому я практично відразу потрапив до самоосвіти і потрапив до неї.

р.

В цілому я міг би залишити один довгий час назад, але я пообіцяв Наташу, що я отримав диплом. Я завжди тримати своє слово незалежно від того, що це. Ми проживали в гуртожитку. А після закінчення вирішили переїхати і зняти невелику квартиру в одному з спальних зон.

У першу чергу це не просто, хоча я впевнений, що після того, як так багато років провів разом, ми не маємо проблем внутрішньої природи. Але речі відбуваються в житті. З'явилися кварелі та резиденції. Я думаю, що це нормально. Незважаючи на всі труднощі, я любила Наташу і хотів провести решту мого життя з нею. Іноді мені сниться шлюб і діти. Я побачила себе як турботливий чоловік і батько.



Але в той же час я думав про отримання шлюбу ближче до 30 років. Я хотів би отримати на ноги, отримати ногу на роботі і не потрібно нічого. Я зустрію, Наташа і я ніколи не обговорював це. Хоча я думав довго, що, можливо, Наталя чекає мене, нарешті, запропонувати їй. Крім того, моя мама почала натискати мене: «Артем, поки ви дозріжтеся, я встигне виростити старий!» Я вже хочу онуків. Перейти до дживелери для кільця.

Я думав довго і вирішив, що моя мама була правою. Я вже зробив гроші і заощаджуючи гроші. Він не пропустити на кільце і вибрав найкрасивішу з матір'ю. А потім він запросив Наталі на вечерю в ресторані: ювілей наших відносин підійшов. Наташа досить гарна, але вона виховала себе, що ніч. Розкішна сукня, зачіска і макіяж - вона здавалося знати, що я пропоную їй!



Пілінги Але реальність була дуже різною. Коли, у присутності цілого приміщення, я отримав на одному коліні і подав Наталю кільце, вона різко змінила її обличчя. У кіно, як правило, в цій точці, дівчата починають торкнутися з щастям і кинути себе на плечі своїх дружок з радісними "так" на губах. Але мій Наташа посміхнувся і сказав: «Хонний, мені потрібно думати. й

У мене немає ідеї, що це можливо. Як ви відчуєте про її відмову від маррі? Ми провели відпочинок в тиші. На наступний день я сказав, що я мав відвідати маму, і я пішов до села. Я дуже хотів думати про те, що робити далі. Відчуття, що наші стосунки надходять. Чому б не відмовлятися?



П'ята мама говорить мені не стрибати до висновків. Але я можу побачити, що її ставлення до Наташи різко змінилося. Вона не хоче, щоб моя дівчина була її дочка-все більше. І болить мене. Я був додому протягом декількох днів, але Наташа ніколи не була мені. Я не знаю, що я збираюся, і що я зробив неправильно!

Відмова від маррі не означає, що відносини над, і любов пройшло. Перш за все, Наташа не відмовляє Артема, але запитала його, щоб дати їй час подумати. По-друге, очевидно, що герой запросив свою подругу маррі під тиском своєї матері. І він не готовий до нього. Можна зробити простий висновок: героїня історії може бути непідготовленим для шлюбу, як її молодий чоловік.



Як Артем і Наташа в ситуації, де потрібно дихати і просто поговорити один одному. Хлопець не сидить в с. матері і чекаючи його подруги, щоб його викликати. Настав час зібрати себе разом і вирішувати конфлікт пивоваріння перед тим, як він надходить на фазу загальної тиші. Вітаю?

Яку пораду ви подаруєте героям історії сучасності?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное