Я не хочу бути бабуся на 45 років.

«Мій дорослий син про те, щоб стати батьком. Це здивує мене, як новини було повідомлено 7 тижнів вагітним. Я не знаю, що робити. Я не відчуваю себе як бабуся на всіх, я тільки 45 і мій син 26 цього року. Що поспішає? - нервова Алла Михайлівна.



Чи повинні діти консультувати своїх батьків про сімейні стосунки та пологи? Правда полягає в тому, що багато батьків не готові дати дорослим пташенятам з гнізда і це часто руйнує особисте життя їх потомства і зіпсує стосунки.



Моя доросла сина, Алла і Вадима, тільки три роки. Вони ще не живуть. Учора мій син сказав мені, що Anya був 7 тижнів вагітним і що вона збирається народитися. Ая чотири роки молодше, ніж мій син, вона 22 тепер. Дівчинка збирається піти на кореспонденцію освіти і дивитися на часткову роботу, і Вадим, хоча вона працює зараз, не на всіх позиціях, що забезпечить свою сім'ю комфортним життям.



А що подумати - любителі не знають один одного на всіх, я шокував, що це сталося. Я завжди попередив Вадима, щоб захистити себе, і це не тільки діти, але здоров'я! Я говорю про це багато разів, але коли я запросив його, як це сталося, він просто подрібнився.



Що живе в гуртожитку, вона ледь має достатню кількість грошей для їжі, як ця дівчина збирається народитися, в яких умовах? Де будуть жити? Після того, як слухайте це, мій голова негайно загинув. Я не вірю, що це відбувається. Я боїться більшість витрат на плечі. І я просто підняла свою дитину, я не хочу, щоб знову послухати дитячі вишні і навчати молодих людей, щоб підняти дітей.

(доб. 3)

Говорячи до мого сина сьогодні, намагаючись бути почуттям. Але що це? Вони люблять і мріяти про сім'ю. Я не можу вірити, що мій син виріс так нав'язливим і приступним. Чи не я навчаю його нічого? Коли я пропоную звернутися до фахівців і припинити вагітність до неї занадто пізно, Вадим залишив, запаливши двері. Він не говорить мені більше. Оренда квартири. й



Редакційна консультація Історія Алли Михайлівни не унікальний. Коли молодий чоловік виростає і готовий будувати особисте життя, мати, яка до тих пір, поки не був другом і радником, раптом стає не найнеобхідною жінкою у світі. На жаль, відокремлення дітей від батьків рідко без конфлікту. Тільки якщо батьки починають заважати у відносинах своїх дорослих дітей, вони ризикують втратити контакт з ними назавжди.

Жінка повинна дивитися на ситуації з різним кутом, поставити себе в місці молодої дівчини. 26 років тому вона була як молодий, так і приглушений, і якщо хтось порадив її позбутися від дитини, що б вона зробила? Зараз Алла Михайлівна намагається зберегти дорослу дитину біля неї. Правда полягає в тому, що Вадим вже не дитина, він дорослий чоловіка, який може приймати самостійні рішення. Що, якщо він щасливий? Що б ви робили в місці Алли Михайлівни, ви думаєте, що жінка права?



Категории

Смотрите также

Новое и интересное