Яку воду заборонено залити кішку

На місяць тому немає проблем з покупкою корму для домашніх тварин. Зараз, за рахунок війни між Росією та Україною, є недоліки незамінних продуктів і лікарських засобів в обох країнах. У той час, як це, ви не знаєте, якщо завтра прийдеться, нехай тільки дефіцит і безробіття. Якщо ви можете знайти жир в напівфабрикати для здорового вихованця, то медичне сухе харчування - окрема історія.

Ті власники, які вихованці їсти спеціальну їжу, знають, що ви не можете переривати харчування в будь-якому випадку. Якщо людина може знайти альтернативу, то відновлення вихованця значно залежить від харчування. Коли кішка або собака має проблеми з травною системою, печінкою або нирками, природне харчування, тобто каша, протипоказана. Також стан тварини може бути загострений поганою якістю води.



Два тижні тому я виїхав з ветеринарної їжі для собак, які мають проблеми з сечовивідною системою. Ситуація сумна, оскільки проблема зустрічається рідко серед собак і вибір серед кормів невелика. На жаль, я знайшов дві невеликі пакети продуктів, які прослужать собаку на тиждень. Що робити далі - це велике питання, адже немає кормів на складах, вони не імпортуються зараз.

Серед спеціальних ветеринарних продуктів для собак і котів добре зарекомендували себе: Hill's, Royal Canin, Purina Pro Plan. Ці підприємства мають найбільший вибір спеціальних раціонів для домашніх тварин. Ці корми супер-преміум-класу відрізняються особливим складом, який вибирається в кожному окремому випадку: харчування для неоцінених тварин, котів і собак малих, середніх і великих порід. Корм для підтримки печінки і нирок, для підтримки травної системи, гіпоалергенних кормів та ін.



Чому варто давати спеціальну їжу? Оскільки має збалансоване співвідношення BJU для домашніх тварин. Їжа вже має всі необхідні вітаміни і мінерали, які виключає додаткові харчові добавки, з яких вихованець не радує. Головне, що корм працює тільки тоді, коли його їсти. Не забираючи що-небудь на вулиці, не їсти з столу. Відновлення залежить від дисципліни власника. На даний момент існує кілька проблем з вибором їжі.

Підбір і заміна їжі Тварина може відмовитися від годівлі. Собака або кішка не схожа на смак. Тут потрібно розуміти, чи є альтернатива, бо нічого смачного можна додати в їжу, це не вийде. Якщо є інші корми, призначені для підтримки здоров'я вихованця, можна спробувати ще одну їжу, але як останній курорт.



Особливо, коли вихованець їсти одну їжу довгий час, переключаючи в інший небажаний. Хоча корми різних компаній можуть бути розроблені для усунення однієї проблеми, склад буде відрізнятися, ослаблений організм доведеться перебудувати. Якщо немає вибору, їжа, яку ви раніше не можете знайти в будь-якому місці, але є їжа з іншої компанії.

Кращі ветеринарні продукти харчування для котів та собак: гора, Optimeal, Royal Canin, Brit Premium, Purina Pro Plan, Purina One. Пам'ятайте, що ветеринарна їжа призначена для поліпшення здоров'я вашого вихованця, щоб не бути в курсі постійно. Термін подачі корму визначається ветерином. Якщо тварина поліпшилася.



Питання про те, що вода пити тварину, особливо якщо у нього є проблеми зі здоров'ям, є край. Собаки та коти не можуть визначити, чи добре вода чи ні. Вони просто п'ють воду з крану, поливають горщики для поливу горщиків, іноді п'ють воду з пудельок і ставків на вулиці.

до 1 3 4 5+

Коли проблема нирок була виявлена в моєму собакі, оксамитовий негайно попросив мене, яка вода я даю вихованця. До того ж, було очевидно, що тварина не піклується про те, що пити, щоб собака відвертала воду. Але люди не п'ють нефільтрованої води. Неважливо, що проточна вода містить багато солей, які поселяють камені в нирках, це одна з причин, щоб дати своєму вихованцю проціджену воду.

Я знаю багато людей скептично, коли тварини океї. У соцмережах жартуйте, скажемо, отримайте воду для кота! На жаль, епіфані є занадто пізно. Іноді тварина відмовляється від фільтрованої води і намагається випити з крану. Можна давати заморожену воду з морозильної камери. Вода в мисці зі скла або порцеляни повинна бути при кімнатній температурі. Мінеральна вода не повинна давати без рецепта лікаря.



Тварини не скажуть, що вони болять. Тому, навіть якщо вихованець добре робиться, його слід щеплювати один раз на рік, обробити від бліх і кліщів і через кожні 3 місяці, щоб надати антелінтику. Бажано один раз на рік, однак, а також себе, щоб взяти тести, щоб переконатися, що здоров'я буде в порядку. Подбайте про себе і ваших домашніх тварин.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное