Які секретні знання про гроші робить людей багатими

«Як люди багаті?» – це питання, яке я запитав з дитинства. Ми навчили тих, хто працює важко їсти. Але, як кажуть люди, «Кінь працював у колективному господарстві, але він ніколи не став головою». Так не про те, скільки ви працюєте, це про те, як і ким. І звичайно, дуже важливо. Як ви думаєтей

Є багато прикладів багатих людей, які втратили свій капітал, але після того, як вони зуміли заробити однаково, і іноді ще більше.

Сьогодні видання. "Сайт" Про що секрет знання Люди багаті. Не забудьте!

Перегляди

У інтернеті з'явилася відео Володимира Древса про секрет МазсонВони були відкриті до цього талановитого і духовного чоловіка. Для того, щоб бути чесним, багато хто навчився з фінансового навчання та книг відкрився до мене новий спосіб.

Інформація, яка буде обговорюватися пізніше гроші-секретякі лупи ретельно зцілюють. Але зараз ми живемо в водяному часі, коли багато секрету стає чітким тим, хто готовий його слухати і слухати.



Найкраща брехня – 90% правди і 10% тітка. Багато інформації в фінансових книгах частково скручуються. Наприклад, книга «Тінь і виростити Багатий» на Наполеону Хілл вперше була вилучена з усіх ущільнювачів, оскільки вона не схожа на впливові люди цього світу. А потім, після того, як книга була відредагована (але не велика), книга допускається для читання для широкого кола читачів.

Вам необхідно запитати інформацію, яку ви піддаєте. Нерідко інформація, надана в таких книгах, не зовсім вірно. На ній є багато правди, але є також трохи заперечення, що зберігає практики в цих книгах від роботи 100 відсотків. Ці 10% закручених даних дають зворотний і надлишок потенціал!



Як ви хочете, щоб ваші побажання були виконані? Як ви пишете мету, щоб зробити це? Скрізь вони говорять, напишіть ціль. Але Масони відхиляють її. Найголовніше вірити, що мета буде виконана. Коли людина записується і зв'язує ціль або мріяти на дату, вони кажуть: «Японія, робити так і так». По суті, мета виконана Всесвітом (God), але не самим чоловіком.

Всім чоловікам може бути бажання і вірити його. Сам Всесвіт буде робити це найкращим чином і найбільш підходящим для цієї конкретної людини.

610275

Це один з перших прийомів, щоб отримати людей, приєднаних до мети, результату і дати. Цей підхід не працює.

Ні. УвійтиБог знає, що подарувати тобі. Нехай всесвіт виконайте своє бажання найкращим чином. Не описуйте бажання детальніше, краще думати про відчуття, які ви хочете отримати, коли це бажання виконано.

Що потрібно в житті. навігаціяй Примушене ставлення. Якщо ви хочете змінити позитив, вам потрібна позитивна хвиля. Фурси, резиденції блокують реалізацію бажань.



Порада складних ситуацій з легкістю. Завжди запитайте себе, «Що таке ситуація навчить мене?» Що добре я вийшов з неї?

Якщо немає енергії в житті, ви не зможете виконати свої бажання. Енергетика є перш за все важливим ресурсом. Якщо є багато енергії, то існує більше можливостей для реалізації бажаного. Ви не можете відторгувати енергією просто (емоції, інші люди, засуджуючи когось).

Зверніть увагу на те, що ви їсти. Що дає енергію відразу – фрукти і овочі, і є той, що видає енергію для її обробки. Це не означає, що ви повинні зупинити вживання риби і м'яса, але ви можете трохи обмежити їх використання. Важливо їсти екологічно чисті продукти і їсти якомога менш модифікованими продуктами і різними харчовими добавками сумнівної природи.



Я також рекомендую вам ознайомитися з принципами John D. Rockefeller, які допоможуть натиснути всі важелі збагачення. Щоб жити сто років і заробити сто тисяч!





Після цих даних Я нагадував про експресію з книги Yitzhak Adizes, управління циклом корпоративного життя: «Ви, як молодий, як ваша впевненість, як старий, як ваш страх; як молодий, як ваша надія, як старий, як ваш спрей. й

Що ви думаєте, як людські істоти? багата? Який секрет успіху? Я з радістю почуєте вашу думку в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное