Чому триває на спогадах землі радянських

Іноді мені здається, що всі люди, які проживають на території колишнього Радянського Союзу, діляться на дві величезні групи: колишня любов все радянське, а останні захоплюють такі речі. Цінності сучасної молоді рідко включають довге для минулої і ностальгії. Що робити?

Я пам'ятаю час, коли я був жахливо знебочений абсолютно всім радянським. Я не люблю посуд, інтер'єри, меблі і так далі. Я не заохочув вічні спогади старого покоління. Не було краще. У той час було багато обмежень і дуже неприємних елементів реальності. У нас була залізна завіса. І нічого. Кращий радянський морозиво. Я не міг змінити свою думку.



Згодом мій негативний ставлення став нейтральним. Я дізнався кілька важливих речей. По-перше, люди, які обожнюють все радянське, за найбільшу частину витрачали свій дитинство в СРСР. А дитинство - чарівний період, коли все здається майже казкою. Ми не маємо тягару відповідальності. Про нас Таким чином, виходить, що все в цей період фарбується в рожевому кольорі. Ми вдосконалюємо наше середовище, харчування, атмосферу.



Наприклад, в 90-х роках мій дитинства. І я люблю багато речей, які я пов'язаний з цим часом. Здавалося мені так яскраві, приємні і красиві. Хоча мої батьки не думають так. Для них 90-ті роки були досить складними часами великих змін, відсутністю грошей і безробіття. Однак я все ще не можу об'єктивно розглянути ці роки, хоча я розумію, що вони далеко від ідеалу.



Я помітив замкнену точку, яка доводить, що любов до всього радянського є дійсно просто ностальгією для дитинства і молоді. Його сутність полягає в тому, що люди, які зараз живуть добре і потребують нічого, не горять з негарячою любов'ю для Союзу. Вони набагато радують реальністю, часом, в якому вони живуть зараз.



Причиною в'язкості СРСР є часто деякі з наших якостей, які ми не любимо і пов'язані з чимось радянським. Іноді причина може бути конкретна людина, яку ми не любимо.й Наприклад, у вас є бабуся, яка захочила вам всі ваші діти.

Р

За збігом, вона постійно згадує Об'єднання і стверджує, що життя було набагато краще. Так ви не любите все, що вона говорить, особливо всі "найкращі речі в Союзі" По суті, ви просто не схожа на людину. Ми хочемо, щоб проектувати наші люди, на які вони люблять.



Якщо ви не любите все, що стосується СРСР, спробуйте зрозуміти, чому це відбувається. Можливо, це не атрибути цього часу. Морозиво дуже сподобалося. Так, з'явилися схили. Наприклад, відсутність будь-якого сорту товарів, багато обмежень і в загальній ізоляції з зовнішнього світу. Проте деякі переваги, такі як стійкість.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное