До 31 березня можна позбутися від всіх проблем, потрібно трохи солі.

До 31 березня можна позбутися від всіх проблем, вам буде потрібно сіль. Захист солі використовується нашими предками. Ще в Стародавньій Русі забрали таємничі кристали з ними на далеких шляхах талісманй Вони були використані для виконання різних обрядів і конспірацій.

Вважалося, що містка сила, що міститься в солі, може протистояти темним силам. Сьогодні видання. "Сайт" Як позбутися від будь-яких проблем. сільй Сильна практика



Якщо ви відчуваєте, що у вашому житті є проблеми, «емоційні гойдалки» вирушають шкалу і настрій часто сумують і пригнічують або, можливо, ви підозрите, що хтось зашкодить вас, то вам потрібно здійснити цю практику. І зробити його краще в день левантного місяця!

В період, коли зменшується фаза місяця. очищення Дуже ефективний!



«Що робити?». І я кажу, "" Це дуже просто. Вам потрібен шматочок паперу, ручка, тарілка і деякі регулярні випікання соди. й

У будь-який зручний час дня або ночі візьміть на неї шматок паперу і напишіть на неї всі враження і негативні стани, які зараз у вас. Це може бути стан самотності, боргу, поганого здоров'я або страхів. Будь-яке, що запобігає Вас щасливим.



Коли ви відчуваєте себе, як ви пишете все, що ви піклуєтеся про, складіть цей лист навпіл і покласти його на пластину. Покладіть сіль на вершину листка і скажте: «Я заливаємо сіллю на мій біль, на мій збій, на мій проблем». Я посипаю сіллю і прибрати мої неприємності, проблеми, невдачі, страхи від мого життя.

Позбутися від чорної смужки, запрошувати білу смугу. Відтепер все буде добре в моєму житті. З повагою!

Р

Потім необхідно обпекти цей аркуш паперу, а сам золи необхідно змішати з сіллю. Добре, ця суміш краще залити в туалет і змивати 3 рази.

Якщо ви знайшли час до кінця 31 березня, щоб зробити цю простою практикою, зміни для кращого не буде довгою. Що говорять багато людей. досвідчений!



Ви станете магнітом для щастя, для удачі, і все в житті поліпшить!

Крім того, на дні пропонування місяця варто чистити квартиру з додаванням солі. Можна мити підлоги, вікна і скло з розчином солі. Сіль повністю нейтралізує негативність, яка може накопичуватися в будинку від негативних думок і незапрошення гостей.



Хочу дізнатися, чому необхідно мити підлогу сіллю і водою. Підходить для ламінату, плитки, лінолеуму та водостійких поверхонь фарби, практично універсальних!





Для притулок Від «спокійного ока» невидимих людей необхідно залити невелику кількість солі по поріг будинку або квартири. Зробити це потрібно акуратно, щоб розсіяна сіль не зловила очей. Ви не повинні видалити його, нехай він залишається там. Для тих же цілей завжди слід тримати відкритий соляний шейкер з сіллю на кухонному столі.

Захист сіль - простий, але дуже ефективний метод, перевірений більш ніж одним поколінням слов'ян!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное