Гірський кристал має властивості, які допоможуть отримати багаті знаки зодіаку

Моя мати-в-правила мені скеля кришталеве кільце. Я вагітна! «Кристал: магічні властивості» – Я походив через Інтернет цікавий статтю одного відомого гемолога-езотерикаста. Так, так, є!

Виявляється, що гірський кристал має властивості, які допоможуть отримати багатий на деякі ознаки зодіаку, і не тільки. Сьогодні видання. "Сайт" Розкажи вам, які знаки зодіаку потребують скелястого кристала для щастя. Кристал з надзвичайними властивостями!

р.

Кристал: магічні властивості гірського кристала Так просто, на перший погляд, і ще так глибоко. Гірський кристал має теплу і легку енергію, і зміцнити її, кристал заряджається на сонці. Випускає позитивну енергію в будинку, заспокоює, виділяє кварелі і нейтралізує негативний.

Цей чарівний камінь був популярним у дні давньої цивілізації. Є легенди про її походження. З одного варіанту богиня сховав на землю. Її краплі розкидані навколо планети і перетворилися в дорогоцінні кристали.

(доб. 5)

Грецькі греки дня мають легенду, що кристал був створений Геркулами. Коли він піднімався на гору, він випадково захопив верхню гору і виріжте кристал правди. Утворився камінь в тисячі шматків, і утворилася нова порода. Китаянка вірить, що скелястий кристал є замороженим диханням дракона.

Езотерикасти говорять, що в цьому камені лежить минуле і майбутнє, ви просто повинні спробувати побачити! Не дарма, що гірський кристал використовується в різних обрядах, для медитації та очищення простору.

577284

Взаємодія з цим мінералом, особливо перед сном, і розміщення його під подушкою або так під час сну, обов'язково мати яскраві мрії і безліч інсайтів в них. Якщо ви страждаєте від безсоння, то скелястий кристал точно те, що потрібно нормалізувати сон.

Якщо говорити про вплив цього кристала на ознаки зодіаку, то є багато інформації. Цей камінь підходить практично для всіх ознак зодіаку. Але це на Леві, Вірго та Овені, які вона впливає на найбільшу кількість.

678365

Підсумки вогнетривкого кристала в правих моментах. Ознаки води і повітря потрібно врівноважити сумніви, щоб зробити правильні рішення. Лібра, кристал Aquarius і Gemini допоможе розкрити приховані здібності.

До знаків землі цей мінерал стане охоронцем талісманом, він загоє і захистить. Гірський кристал також повинен носити ті, хто має місяць на час народження був біля сузір'я Тауруса і Лібра. При цьому скелястий кристал здатний балансувати решту планет, якщо камені з їх енергією поєднуються з гірським кристалом.



Цей камінь необхідний для тих, хто працює психічно, процес інформації, отримання та передачі знань. Гірський кристал покращує пам'ять і імунітет. В даний час також використовується гірський кристал.

Гірський кристал в багатьох країнах є символом жіночої чистоти і невинності і допомагає дівчатам знайти справжню любов.
Однак не поєднується з мідь, а отже, продукція з цим мінералом краще вибирається з срібла або золота.



Я також хочу знати, які камені покращують енергію будинку. Всі камені, які ви обираєте для захисту вашого будинку і близьких, повинні бути у відкритому доступі. Не приховувати їх у ящики, касети або боковини!





Заощаджуйте самі дисертацію з цієї статті «Кристал: магічні властивості». Дуже корисно для мене і для сім'ї! Я вже планую купити мої сережки для свого народження, і мій син, деякі гальки, щоб носити в кишені.

Хоча, звичайно, ви не повинні бути дуже прикріплені до знаків Зодіаку, оскільки астрологи рекомендують кристал всі. І все через те, що цей мінерал має м'яку і цілющу енергію. Головне, щоб людина була з чистими намірами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное