Я не знаю, як допомогти їм.

«Я мати двох дорослих синів. Аня і Леша вже мають власні сім'ї, вони часто відвідують мене своїми онуками. Моя злодійка син живе ближче і буває до мене частіше, і мій чоловік і я іноді ходив до найменшого. До недавнього часу у мене були великі стосунки з синами, і тиждень тому був страшний конфлікт між братами. Тепер я знайшов себе між двома пожежами, говорить Лілія Степанівна.

Жінки завжди намагалися не заважати в конфіденційності своїх дітей. Намагатися допомогти братам, мати займався конфліктом. Тепер вона не щаслива, що вона застрягла у відносинах.



Я завжди захоплюю своїх дочок, як з ким ми спілкувалися. Дівчата гідні, смарт. У мене є два онуки з мого дикого сина і три з мого наймолодшого. І мій сини заробляють гідні гроші, і дочка-в-право не сидять в домашніх умовах - вони також йдуть на роботу. Як і хто керує сімейним бюджетом, я ніколи не дивився. До того, як я отримав від дружини Вани, наймолодший син.



Маша розповів мені, що Ванья ледве брата його круглої суми від свого сімейного бюджету. Повідомляємо, що Леша потребує грошей на терміновий депозит, і він обіцяє сплатити боргу з інтересами до незручності. Гроші Ванья і Маша врятували квартиру в столиці, щоб діти мали можливість отримати гідну освіту. Аня займала гроші таємно, подумав, що його брат швидко поверне його, і його дружина не помітить його.



Тільки дружина помітила все і починала неймовірний скандал. Леша пообіцяла повернути все до копійки, а потім сказав, що йому доведеться чекати боргу, так як він почав мати проблеми в бізнесі. Не тільки Маша каже мені все, вона відчула, що вона повинна розповісти Вера, яка, очевидно, не мала ідеї про це.

Тепер дружини з двох сторін не дадуть відпочивати своїм чоловікам або мені. У паніку пропущені через кілька днів, а потім сини вирішили, що вони опинилися питання між собою. У конфлікті між братами ще не підлягає. Ми домовилися, що Леша буде поступово оплатити боргу до Ваня щомісяця. На жаль, Маша кладе тиск на Ваню, і він змінив свою думку, сказав, що борг повинен бути оплачений негайно.



Олексій не має грошей, він вже заперечує себе все, щоб платити борг якомога швидше. А Ванья, як роостер, зроблений в одному місці, і він вже прив'язував мене в цю беззаконність. Скажіть, що я повинен відключити спадок Леша і відразу продати котедж, дати деякі гроші від продажу до нього зараз. й

р.

Я не можу продати будинок, де я жив половину мого життя з чоловіком. Чому б? Я все-таки живий, нехай чекатиме 30 років. Це сімейний гнізд, тут я ностальгія, приїжджайте влітку, щоб пити чай на веранді і пам'ятаю молоді. Коли сини обговорили погашення боргу, то виходить, що Леша сказав, що його частина мого заповіту - частина будинку - буде заповнюватися. Alexei каже мені, що він ніколи не сказав нічого подібного.

Після того, як ми подумали, що це буде добре влаштувати будинок для дітей, але зараз, через те, що він прикрашений для мене, я повинен вирішити конфлікт. Тексти пісень, а це означає: І якщо я хочу, що мій молодий син хоче, я втратив дотику з моїм найстарішим. У будь-якому випадку, кожен буде відхилений. й



Грошові відносини між родичами завжди є причинними агентами конфліктних ситуацій. Тому не друзі, ані родичі не повинні давати гроші, конфлікт між братами був неминучим. Якщо незнайомець може вимагати повернення боргу і отримати його на вимогу з високою ймовірністю, то з родичами це складніше. Vanya lent Alexei гроші як брат, і хоче повернути його як чоловіка дружини. Після того, як він взяв, і великий, інші народні гроші без дозволу допомогти брату. І без впливу Маша, вона тільки додає палива в вогонь, хоча її небезпека виправдана. А Лілія Степановна не повинна підтримувати всіх, краще залишити волі до кращого часу, інакше вона зіпсує відносини з дітьми. Що б ви робили в ситуації, як це?



Категории

Смотрите также

Новое и интересное