Щодня я молитися Господу, щоб захистити свою дитину і принести його додому живим.

Молитва за сина війні тепер на губах і душі кожного українця. Ці жінки героїні. Вони прокидаються щодня з страхом і знебоенням. Що робити, якщо дитина не повернеться? Весь світ підтримує українські солдати, і це не тільки тому, що вони зараз перемагають свою свободу. Немає бажання бути в туфлі матері, чия дитина знаходиться на передній лінії.

Молитва за сина у війні Чоловіче здоров’я дуже важлива. Звичайно, фізична цілісність нашого тіла забезпечує наше функціонування. Однак психічна цілісність також грає фундаментальну роль. На жаль, війна не тільки страшна, тому що вона загрожує нашим тілом, вона також вражає наші душі. Важко уявити, що мама, син якого на війну відчувається. По-перше, страх для дитини, а другий, для себе.



Мені здається, що на планеті не боїться своєї дитини. Людина, що ви підняли і підняли, хто любить вас з усім серцем, знаходиться в постійній небезпекі. Захищаючи батьківщину і матір його, що входить до неї.



Для всіх батьків, наші редакційні працівники хочуть триматися і молитися. Ми молилися за них, і вони молилися за них. Читання цих слів, уявіть, що ваш син повернувся з війни живим і добре. Повірити Бога і не втратити віру.

321546

Сильні молитви для дітей Господнього Ісуса Христа, Сина Божої, молитви за служіння Вашої Матері, слухайте мене. У Твій щасливій силі мій дитина, занурення і збереження його, заради Твоїм ім'ям. Сприяє йому за всі гріхи, які він зробив перед вами. Повідомляйте його до істинного шляху ваших команд, і зніміть розум зі світлим Христовим для спасіння душі і загоєння тіла. Господи, благословить свою службу в армії, на землі, повітрі і море, на шляху, літати і плавання, і в будь-якому місці вашого домінування.



Зберігати його силою Твоїх Святих і Життя-поїздів хрестом під вашим святим дахом від літаючих кульок, стрілок, мечів, пожеж, смертельних ран, миття води і смерті в сні. Захищайте його від всіх видимих і невидимих ворогів, від всіх нещастяних, злий, нещастяний, зрадний, зрадний і непристойний. Послухайте його від кожного хворого і рани, від кожного дефілменту і полегшуйте його психічні страждання.



Познайомлюся зі святим Духом протягом багатьох років життя, здоров’я та часті у всіх подяках та любові до миру та єдності з тими, хто заряджається, поряд і далеко. Господи, помножити і зміцнити свої психічні зв'язки і боділі сили, він здоровий і процвітаний, і повернути його до дому батьків.

Молитва Божої Матері для дітей

О Найсвятішої Матері Божої Матері, Найпопулярніші Мати всіх людей, зберегти і зберегти під дахом наші діти, всі молоді, молоді, немовляти, немовляти і у вугрі матері зношених. Покрийте їх з горою, тримайте їх у пристрасті Бога і одержимість батька. Ми можемо надати їм всі, які корисні для духовної сальвації. Ми доставимо їх до годинника Вашої Матері, для Вас є Божественна кришка вашого слуги.



Іноді здається, що тільки слова матері мають достатню потужність для захисту наших захисників. Це не дивно, тому що мати особливу силу. Їх любов надає міцності навіть від великої відстані. Ймовірно, це влада, яка може захистити всіх, хто пішов до війни. Щиро вдячні мамам наших героїв променувати день і ніч.

Стійкість війни відбивається у всіх. З одного боку, ті, хто на фронті. Вони дрочить з безмежною відвагою від ворога. Вони жертвують все, що вони повинні захистити своїх близьких. З іншого боку, тих, хто чекає на новини про близьких, які знаходяться в лінії стрільби. Недотримання дії сигналізації. На щастя, ми можемо молитися і сподіватися. Ми робимо це. Разом ми відновимо мир, і сини повернеться до своїх матерів.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное