Класи розважальної математики для дорослих

Уроки розважальної математики цікавлять дітей і допомагають дорослим тримати себе в хорошій формі. Але буває, що несподівано простий. Ви йдете на Facebook і ви не можете вірити очі. І знову тисячі користувачів розбивають списки навколо досить невибагливих математичних виразів.



У той же час різноманітність відповідей є дискуруванням і одночасно викликає сумніви: «Як це так?» Так багато людей не можуть бути неправильними! Ми пропонуємо вам перевірити себе, ім'я правильної відповіді та освіження забутих знань з старих навчальних посібників.

Побачивши запропонований приклад в Інтернеті, я, відверто, був сюрприз. Близько 7000 коментарів по багатоакту? Що таке? Це математика! Чи щось інше в іспанських країнах?

р.

Здавалося б просто. Але коментарі в іншому випадку. З одного боку я радий, що є правильні відповіді. Тож хтось опанував основи математики. З іншого боку, велика кількість неправильних речей вражає. Як, наприклад, можна сказати, що результат може бути нульовим?

Р

Так давайте до прикладу. Щоб розпочати роботу, вам доведеться пам'ятати правило, що вчитель математики часто повторюється. По-перше, при відсутності кронштейнів, дії виконуються для того, щоб зліва направо. По-друге, багатозастосування і поділ виконуються спочатку, а потім додавання і відступ. Якщо є дужки, в них виконується перша дія.



Згідно з ієрархією операцій, тут ми виконуємо багатозастосування спочатку, потім поділу зліва направо. Продовжувати, додавши і відхиляти зліва направо. Після чого поділ і остаточно висоту.



Для простоти ми будемо працювати з нумером окремо. 2 + 2 * 2: 2 - 2 = 2 + 4: 2 - 2 = 2. Потім це дуже простий: два розділені на два дає один. І кожен ступінь одного дорівнює одному. По-справжньому. правильно відповісти: 1 часНе 0, 2 або навіть краще 9!



Ми часто відреагуємо те, що школа не вчить на все, що корисно в житті. Так, наша система освіти занадто застаріла і продовжує оболювати щодня. Але доброосвічена людина ніколи не загубиться в складній ситуації і зможе знайти вихід з неї.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное