На пляжі з'явилася літня жінка, яка дивиться на пасильних кораблях, вирішила дізнатися її історію.

Щодня Зінаїда Львівна прийшла до пляжу з собакою. Вона сіла на березі і дивилася таємничо на відстані. Одного разу вона підіймала дівчину, яка також любила ходити на море ввечері. Вона запитала, чому стара леді прийшла сюди. І вона сказала: "Я нічого не хочу, просто повернення мого улюбленого сина". Де його син повинен повернути і як дана історія закінчилася, читати далі в статті.



Я живаю морем і часто гуляю по березі, щоб насолодитися морською красою. І кожну ніч я бачу жінку, яка сидить на докці з собакою, дивиться на дистанцію. Ви не вірите, але це протягом багатьох років. І я завжди дивився, чому секретний незнайомець робить це.

«Я бачу, що ти сидиш поруч з вами? Жінки посміхнулися і переїхали в угоду. А потім вона сказала, Моє ім'я Zinaida Lvivna. Ви, ймовірно, хочете дізнатися, чому я прийшов тут щодня. ?



Не знаю, чому. Я мовчазвся в відповідь. Тексти пісень, а це означає: І мій новий друг продовжував, Ніщо, Я люблю цікаві люди. З тих пір, як я шукав довго, тільки я був втілений, щоб познайомитися з вами. й

На даний момент я зрозумів, що Зінаїда Львівна і я обов'язково буду друзями. Я купив її ласощі з місцевих хлібобулочних виробів і почав слухати свою історію з хвилюванням: Багато років тому я одружений моряк. Він часто попливав на далекі протоки, і я згубно чекав йому в домашніх умовах. Коли ми дізналися, що у мене є дитина, я наполягав, що Костя кинути свою роботу. Я завжди захотівся, коли мій чоловік був.



Але Костя залишився адамантом. Він був моряком від Бога і може зробити все для своєї справи. З менш ніж місяць, щоб піти, мій чоловік знову прокинувся. Він пообіцяв, щоб він був дуже скоро. Пройшов місяць, потім інший. Я намагався не турбуватися, тому що я був зайнятий з дитиною. Але глибиною я знав незрівнянну.

Через кілька місяців я отримав офіційне підтвердження того, що мій чоловік був сонцем. Я став вдовою 27 і мій син ніколи не побачив своє життя. Це дуже важко, я не приховує його. Але було надії в мене. Що таке Костя?

р.

І хоча мій син Андрюшка виріс без батька, він вважав його героя. Про Косту. Саме тому він вирішив слідувати за спадками батька. Неважливо, як я захищав його, Андрію трубродно пішли до Кости. Коли мій син почав подорожувати в далекі країни на кораблі, я не знайшов місця для себе. Довгий час відкинувся. Андрій сказав мені чекати на березі. Коли він потрапляє на пікір, він дасть мені сигнал.

Повернувшись до мого улюбленого сина. Роки пройшли і Андрій ніколи не повернулися. Він і його команда не розглядали. Мій син повторив долю батька. Але я ніколи не припинив бджільництва, він повернеться. Саме тому я приїжджаю на суші. й

З днем закінчення Зінаїда Львівська. З тих пір я прийшов до моря майже кожен день, щоб зберегти стару леді компанії. Ми поговорили про все і чекали Андрія, щоб прийти і почути потрійний ріг корабля.



Одного разу я захворюв, і не прийшов на пляж за пару днів. А коли прийшов, Зінаїда Львівна не була. Я був дуже страшним, тому що я думав, що сталося на старій леді. Але в місці, де ми звикли сідати, на скляній пляшці була замітка: «Лубона, він повернувся!» Ось моя адреса.

Я не міг вірити очі. При цьому вона кинулася на адресу. Коли я збив, засмаглий чоловік відкрив двері для мене. Дуже красивий і красивий. Увімкніть, що він вже знав своє ім’я. Зінаїда Львівна розповіла сина, що останні кілька місяців я підтримав її. І Андрій був дуже вдячний мені.



Пілінги Ми мали казковий вечір. Андрій розповів про свої пригоди, а потім волонтерів Він захопив мене і сказав, що він шукав, щоб побачити мене знову. Я впадаю в любов з моряком, теж?

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Життя непередбачувана. І ніхто не знає, який сценарій життя ми можемо знайти себе. Примноження героїні дав її долісне знайомство. І завдяки своїй доброті і доброті вона знайшла реальний друг. Хто знає, можливо, Зінаїда Львівна стане її матір'ю?

Як ви думаєте, що ця історія закінчилася?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное