Я вирішив зв'язати красиві костюми для мого новонародженого онука, але мій дочок-в-право не оцінив мій добрий жест.

Любов Бабця безмежна. Він може проявлятися різними способами: як в слово, так і в одному вигляді. На жаль, не всі розуміють це. Світлана Вікторівна часто надає своїм близьким речі, зроблені своїми руками. Однак дочка-в-право не любить їх і вона просить не робити це знову. Чому дівчина є так категоричною і що неправильно з подарунками ручної роботи, читайте далі в статті.

3250Р. 3700Р.

Я завжди підняв сина без тиску. Вона підтримала його у всіх своїх полонених, спробувала бути близьким до нього і об'єднуватися з ним. Коли Андрій запровадив мене до своїх подруг, я завжди привітав їх посміхатися, бо я поважав свій вибір. Хоча, я зізнався, я не завжди люблю свою пристрасть.



Те ж саме сталося з Настям, які Андрій захотів маррі. Я не розумію. Але я ніколи не зварився з подругою сина, ніколи не один раз сказав, що це слово до неї. Ми не будемо говорити дуже часто, ми зберігаємо нашу відстань один від одного. Що було, ймовірно, мої помилки.

Коли мій син одружений і перейшов на оренду квартиру з Настям, наші стосунки зламали. Андрій почав відвідувати менше і майже ніколи не називався. Я завжди був ініціатором. Але коли мій дочок-в-завжився вагітним, я мав надію, що речі зміняться і ми будемо ближче.



Я довго мріяв про онуків і був готовий бути бабусям. За останні кілька років я не офіційно працював. Але я роблю на замовлення в'язання. Люди щасливі купити речі, зроблені своїми руками. Одягнена Жінка Голий чоловік Я пам'ятаю, що дає Andrei і Nastya прекрасний набір декоративних подушок до своєї нової квартири. Я думав, що їм сподобалося. Але насправді це трохи відрізняється.

Коли мій бабуся народився, я допомогла мені дочку-все я міг. Більшість часу, звичайно, було грошей. Один день Настя - сказав, що вона хоче зробити фотосесію для дитини. І я відразу вирішив, що я б зв'язав елегантну сукню і шапку для Анджечка. Я купив кращі нитки, розрахував все вчасно, щоб бути на час. Я вибрав апельсин, тому що мій бабуся є рудоволосим. Справжнє сонечко!



Я щасливо прийшов до моєї родини без попередження. А Настя кинулася тантума прямо на дверцят. Чому я вирішив, що я можу прийти, коли я хотів? Я не чекав такої руїни. Вона почала пояснювати, що вона приніс подарунки Анни.

Я впевнений, що Нестя розтопила ніжністю і пробачила мене. Але він був рівно протилежним. Вона дивилася на мій подарунок з розпадом і сказав: «Ви серйозно думаєте, що я збираюся носити це на дочці? й



Я не мав слів. Я не розумію, що я зробив неправильно або чому дружина сина відреагувала так. А потім вона сказала: Світлана Вікторівна, звичайно я розумію. Але любов бабуся для свого діда повинна бути проявлятися в іншому. Замість в'язання Ана непотрібна сукня для фотосесії, потрібно допомогти оплатити її! ?

Я отримав все ясно. Моя сім'я тільки хоче гроші. Незважаючи на те, що Nastya - сказав він Що болить мене найчисельніше, але що мій син був цілком прихильний дружини. Скажіть, що ніхто не хоче, Це хобі і нічого більше. Я дуже сердився з Андрієм, тому що я думав, що він підтримує мене. Я не знаю, як говорити зараз!

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Пробально десь Світлана Вікторівна в виховання сина все одно необґрунтовано. Можливо, він під впливом своєї дружини? У будь-якому випадку ми хочемо підкреслити основну точку цієї історії. Любов Бабця для онуків може відрізнятися. Вам не потрібно оплатити гроші. Це сумно, що люди все частіше звертають увагу на матеріал, а не духовну складову життя.

(доб. 3)

Хто ти думаєш про цю історію?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное