Коли я хвилююсь і лякаю тонометра, я кажу сильну молитву Господа за здоров'я.

Молитва до Господа здоров'я особливо важлива. На жаль, полки аптек не завжди є необхідними інструментами для здоров'я протягом цього часу. У нас є люди, які просто не вистачає грошей на все, що їм потрібно. А іноді буває, що в аптеках люди, бояться, розбиратися абсолютно все. Це не дуже добре, тому що деякі кошти, що зберігаються в резерві на полицях когось, можуть знадобитися тут і зараз для інших людей.

Молитва до Господа Ми використовуємо для того, щоб покладатися на себе. Не забудьте, що Бог завжди там. Коли ви відчуваєте, що не існує сил, залишених на всіх і енергії, варто пам'ятати молитву, що допоможе вам відновити і заспокоїти. Ми не будемо запитати про допомогу. Ми також ставимо наші думки і почуття в порядку.

р.

Сума страхів і тривоги захоплюється на фоні, коли ми спілкуємося з Господом. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.



Він страшний, коли людина хвора, приходить в аптеку для медикаментів і не знаходить нічого, що може допомогти йому. Такі ситуації невирішуються. Ми починаємо боятися нашого майбутнього, бо залежить від нашого поточного стану. Що робити, якщо ви зіткнулися з такою ситуацією?



По-перше, ви повинні дати вам можливість подивитися на речі, які можна подивитися. Так, ваш препарат не доступний прямо зараз, але завжди є шанс, що він прийде незабаром. По-друге, слід заспокоїти і спробувати знайти альтернативу. Наприклад, зателефонуйте друзям або знайомим. Запитайте їх, якщо вони можуть мати пляшку, яку вони не потрібні прямо зараз, щоб допомогти вам.



Зателефонуйте лікаря і запитайте, що можна зробити в цій ситуації і які можливі наслідки, якщо ви не берете ліки. У вас є можливість, щоб нічого не хвилюватися.



Якщо немає нічого на всіх фронтах, ви повинні принаймні спробувати заспокоїти вашу тривогу. Приїжджайте додому, зробіть міцний чай, поспілкуватися з сім'єю. Спробуйте мати внутрішній діалог. Розкажіть себе, що ви можете отримати через це і речі будуть краще найближчим часом.

Молитви для поліпшення фізичного благополуччя Звернення до Господа

О Великий Милосердний Бог, батько, Син і Свята душа, поклонений і славився в невидимій Трійці. Поведінка життєрадісної слуги, яка володіє хворобою. Нехай він пішов з усіх гріхів, дайте йому загоєння від його хворості, відновити його до здоров'я і тілесної сили. Подаруйте нам вдячні молитви Вам, Всесвідомий Бог і мій Креатор. По Вашій повноважній допиті, допомогти мені молитися з Сином, Богом, загоєння раба Божого. Все святих і ангелів Господнього, молитися Богові за Його хворого раба. Амен.



Звернення до пантелеймонів

О, великий служитель Христа, пристрасний і доктор багато дивний Пантелеймонет! На мене, грішний раб Божого. Послухайте свою ламентацію і крі, пропііатуйте Небесну, Вищу фізику нашої душі і тіла, Христа нашого Бога, що Він може надати мені загоєння від жорстокого, пригніченого вади. Отримаєте незадовільну молитву всіх чоловіків. Відвідайте мене з витонченим візитом. Не абгор мій грішний чуми, пом'якшуючи їх з маслом вашої милосердя і загоює мене; так довго, як ви здорові в душі і тілі, я зможе провести решту моїх днів, за допомогою благодаті Божого, в покаяння і радості Богу, і я зможе отримати хороший кінець мого життя. О, Боже доброті! Прейму до Христа Богу, що Він може бути краще для вас здоров'я тіла і спасіння моєї душі. Амен.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное