Я зварився зпаром, я смажений горіх, я буду зробити ароматний домашній хліб.

Я варив омпа, смажені горіхи, я буду варити ароматний домашній пшеничний хліб на дріжджах (пара пшениці) з горіхами. Я ніколи не думав, що я навчаюся випікати такий смачний хліб! Тепер хліб з магазину здається порожнім і абсолютно смачним. Це був рік, так як я був випіканий. хлібЯ рекомендую тебе!

Сьогодні видання. "Сайт" Вони підкажуть, як приготувати будинок. пшениця з горіхами. Смачного!

3610Р. 4200Р.

Хліб пшениці на дріжджах Інгредієнти
  • 360г борошна
  • 280г води
  • 72г пшеничний овець
  • 30г смажені горіхи
  • 7г сіль


Підготовка
  1. Почнемо на приготування їжі. пшеницяй Ось формула: 24 грам стартера + 24 грам води + 24 грам борошна. Що, ми готуємо opar 1:1:1. Залиште його в скляній банці на 4 години. Для тих, хто не знає, я поясню: стартер від канапа, стартер, початкова культура, що дає початок бродіння. Стартова культура = стартер = стартер. Стартер може бути будь-яким: товстим і рідким, житком, пшеницею, в результаті культура, яка підвищує бродіння.





  2. Через 4 години змішайте борошно водою в мисці. Залиште його на 1,5 години. р.



  3. Додати пару і посолити в тісто, перемішати його. Змішайте тісто спочатку ложкою, а потім своїми руками. Залиште тісто в теплому місці за годину.



  4. Додати в тісто подрібненим волоські горіхий Перемішайте тісто знову, поставте його навколо і залиште його ще на 2 години в теплому місці. Загорніть тісто своїми руками кожну годину.



  5. Покладіть тісто на форми змащують маслом, і залиште ще півгодини в теплому місці. Випікати хліб в попередньо розігрітій до 250 градусів духовки за 10 хвилин, а потім зменшити температуру до 200 градусів і запікати ще півгодини до готовності.



  6. Залийте готовий хліб і залиште на ніч. Бодибилдерши!





Також я пропоную, як зробити 100 пакетів дріжджів з одного пакету. Методи роботи дріжджового розмноження!



Пшениця хліб З горіхами виходить ароматний і дуже смачний. Ви не можете придбати цей хліб в магазині за будь-які гроші. Рецепт перевірений часом, рекомендую з серця!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное