Домогосподарка притулила босоніж дівчина вона знайшла на вулиці, але її батько незабаром показав

Наташа ходила додому після важкого дня на роботі. На шляху до парку вона помітила маленьку дівчину без батьків, які сидять на лавці. Не було душа поруч, і жінка вирішила підходити до дитини. Вона була шокована тим, що мало Ольга сказала. Як дана історія закінчилася, читати далі в статті.



Як правило, після роботи Наташа отримує будинок громадським транспортом. Але що день мій голова був дуже важким і я хотів дихати. Прогулянка по парку і помітила маленьку дівчину. Але, без батьків, вона сіла на лавці крісел. Жінка побачила, що дитина була легко одягнена і босоніжна, хоча це було досить класно зовні.

«Що відбулося? Чому ви самі, де ваші батьки? попросив Наташу, підходу дитини. "Да взяв своїх кросівок, щоб продати їх." Я пішов після нього, але я не зловив його. Це була моя остання пара взуття!



Наташа відразу зрозумів, що дівчина не повинна йти додому. Так вона вирішила не брати її до міліції, але закликати її другу та частково соціального працівника з органів опіки. Наталя вона знала ризики, але її серце розповіли про це. Ні, вона не мала Оля, де батько батько був або як доїхати до дому.

Дівчинка схвалилася в незнайомці. Наташа взяла Оля в руках і вперше вирішила її годувати. У кав’ярні малюк відмовляється від їжі, якби він не з'ївся протягом останніх кількох днів. А коли приїхали додому і Наталі поклали диван для Олі, вона відразу впала.



Увечері з днем народження, друзі Наталії приїхали і привозили одяг і взуття для дівчинки. Вирішили звернутися до міліції та охоронців. В той час, як вони шукають батька Олі, вона буде офіційно під опікою Наталії. Тільки для тривалого часу я не мав шукати чоловіка. Уже через день він показав.

Наташа збивається до гучного удару на двері. Здавалося б трохи більше і просто збив її. Жінка серйозно рубала і подивилася в очі. За дверима стояв рабидний чоловік, він ледве стояв на ноги: або непристойний, або гірший! Наталя відразу ж звернулася до поліції, здогадуючи про те, що її відвідував.



У цей момент дивець обстріляв, Паскуда, ви стеолили дочку! Відкрийте двері зараз, або я не можу підручити для себе! Наташа знала, що батько Оліна не зламав двері. Я не сильна. На щастя, поліція кинула дуже швидко. Таня прибув негайно. По дізнаючись, що сталося, поліція заявила, що вони повинні супроводжувати насильницького чоловіка до свого дому і оглянути будинок.

Як був присутній соціальний працівник, Тетяна. І вона подрібнила на що вона пилила. У квартирі майже нічого не було. Оля помітили сплячі на худий матрац в кутку пустої кімнати. У холодильнику мишу повісили себе, робочий світло був тільки на кухні. І в цьому кроці темряві не було жодного чистого кута.



Поліцейський поліція виявила гору пустих пляшок в будинку. А в кишечнику кімнати Оливи, вони знайшли щось більш серйозне. Оля жив з Наташою. Вони стали настільки близьким, що жінка вирішила прийняти дівчину.

Тетяна зробила все, що вона може зробити це. За останні півроку Ольга більше не живе без батьків. В її житті була справжня любляча мати ім. Наташи. Вона зробить все, щоб зробити дівчину щасливою!

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Вона була без батьків в правильному місці. Хто знає, як ця історія закінчилася, якщо Наталя не випадково зустрілася з Ольгою? Дуже дякую. Якщо ви побачите дитину на вулиці ненав'язаними, обов'язково підійдіть до нього і дізнайтесь, чому він самостійний. Проста запобіжка може врятувати життя когось.

доб.

Покажіть мені, що ви робите на місці Наталії?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное