Дитина одної мами: хто змінив діапер до дитини, поки мама не ховала

Що може бути дитиною однієї матері? Біль, страх і невизначеність. Але все це відчував Альена, відданий від дому її прийнятим батькам. Вони дізналися, що їх 17-річна дочка була вагітна. Моральні принципи не дозволяли їм прийти до умов гріхом дівчини. Що допомогло молодим героїнем впоратися з усім і народжувати дитину, читати далі в статті.



Коли я був мало, я був прийнятий дуже релігійною шлюбною пара. Я їду до церкви, починаючись з середини дня. Отець та матір були проти святкувань іменинників та інших соціальних свят. Так мій життя був дуже різним від того, як жив мій друг.

Я завжди слухав своїх батьків, але я не люблю їх. Я бажав свободу. Я дивився мій однокласник повісити з хлопчиками, піти на вечірки і просто зробити те, що вони люблять з заздрістю. Моє батько тільки допомогло мені ходити в парк до тих пір, поки вона була темною. І не було питання дружби з хлопцями.



Я почав отримувати подарунки на день народження. Вони були передані мені вчителем. Я не казав мені, що подарунки були від, але вона не сказала батькам. Ми мали таку секрет, за яку я дуже цінував Любов Григоріївна. Я відчув, як я охороняв ангела з неба.

Чим більше моїх батьків обмежили мене, тим більше я хотів би звільнитися від оппресії. У віці 16 років я займався поганою (як я зараз розумію) компанією. Я таємно від щирого хлопця в нашій школі. Через рік я знайшов я вагітним. Я був дуже страшним, і я вирішив зізнатися все до мого батька і матері.



Але їх реакція була набагато гірше, ніж я думав. Дад сказав, що я ембаррасував їх. Проконсультуйтеся з матір'ю протягом тривалого часу і вони прийняли рішення, яке я повинен залишити свій будинок. Я грішник, і вони не хочуть підняти той же грішний онук, народився з якого він незнімний.

Я не знаю, що робити далі. Виявилося, що моє життя може вписуватися в невеликій вазі. Мої батьки дали мені гроші, але я не мав ідеї, куди піти або як жити. На ніч я був просто блукаючи вулиці мого міста, щоб знайти рішення для моїх проблем. Моя опіканська ангел повинна бути взята на мене. Я здаю мене і попросив мене, якщо я був океї.

Спочатку я лікував незнайомця з недовірою. Але потім я зрозумів, що я нічого не втратив. І розповіли про свою історію. Жінка уважно слухалася до мене і сказала, що вона може допомогти: "Я просто потрібен працівник в моєму квітковому магазині." Апартаменти знаходяться поблизу. Я готовий дати вам вперше. Що ви думаєте? ?



Я був готовий прийняти будь-яку можливість, тому я відразу погодився. Тамара навчила мене все швидко і я отримав працювати. Ця жінка допомогла мені стільки, скільки вона могла. Я ніколи не забув її доброту. Коли я мав мій малюк, це найдовший час. В 18-му році я зробив мене сумним. Але не було ніде йти.

Дитина одної мами має право бути щасливою від безсонних ночей, що стержуть дах. Не знаю, як його заспокоїти. Але в одному місці він припинив. Я не пам'ятаю сплячу всю ніч без прокидання. На наступний ранок я знаходився у сина. Я не розумію, що це можливо. Так я вирішив дотримуватися дитини і не піти на ліжко.



У певній точці відкрився двері квартири і хтось прогулявся. Я відразу ж побіг з кімнати і побіг в незнайомець в передпокої. Я звернувся в страх, «Чому ти і що ти тут?» Жінка спокійно відповіла, «Алена, заспокоїлася». Я поясню все. Я твоїй мамі.

Я чекав найдовшої ночі мого життя. З'ясував, що моя мама подарувала мені у віці 16 років. Мої батьки покинули мене, їх бабуся. І мій мама мав повернути мене. Я працюю в магазині. І Тамара є її бізнес-партнером. У квартирі я тримаюсь ще й маму. І послав мене подарунок на день народження. Вона пообіцяла себе вона знайшла мене.

р.

Я не зрадився на мами, бо вона не блюво. Я знайшов себе в одній ситуації, як вона колись була. Тепер ми живемо разом, і моя мама допомагає мені з дитиною. Я не вірю, що це сталося мені. Я знаю, що мій охоронець ангел мій мати.

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? Життя сповнена випробувань. Але якщо ви знаєте, що ви добре і світло, Ви зможете впоратися з будь-якими проблемами. Повернувшись від ваших дітей, незалежно від того, що вони роблять, немислимий. Я впевнений, що батьки Алени будуть шкодувати, що вони зробили. І дівчина напевно пробачить їх. Тим не менш, це більше не буде ніякої різниці. Після того, як вона знайшла реальну підтримку, вона знайшла свою матір.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное