На подвір'ї Аннеуніциї я походжу до церкви і молитися з усім серцем перед іконою Пресвятої Богородиці.

Ікона Анненціація прийшла від мого великого Я тримую свою безпечну і променю перед нею вдома. Ну, 7 квітня, свадьба Я збираюся піти в храм і промити там з усім серцем перед іконою Пресвятої Богородиці. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

Сьогодні видання. "Сайт" Увійти Молитви Пресвятої Богородиці перед Іконою проголошення. Сильні слова!



7 квітня всі православні християни святкують свято Поклоніння Пресвятої Богородицій Це один з дванадцяти головних православних свят. Згідно з джерелами Євангелія, Анневідомлення є хорошими новинами, що Архангел Гавриїл приніс до Діви Марії.

Він сказав Марія, що вона була достойна, щоб стати матір'ю Божої Матері і народжувати Син від Господнього, який стане Спасителям всіх людей, атонії для оригінального гріха Адама і Єви.

До влади національної венорності і розміру свята християнських свят, починаючи з давніх часів дня Анонізації Пресвятої Богородиці на 3-му місці після Різдва Христового і Великодня. Перед революцією також було прийнято рішення про звільнення кованих птахів як символ свободи всім людям.



Перше слово «анунсація» означає хорошу новину, новини про визволення людської гонки від гріха.

Святий Дух є одним з моїх улюблених! Я завжди був вражений глибиною та космічним значенням зношування Марії. «Святий дух прийде на вас, і влада Найвищого надбає вас, щоб що народився також буде називатися Сином Божим», - сказав ангел Гавриїл до Мері.



Весь світ, небо і земля, чекає відповідь. Не знаю, що відповідь буде. Відповідав, що Бог відповідав: «Поведінка, раб Господнього, нехай це буде зроблено для мене за словом». Тільки після її згоди слово стає м'яко!

З цього моменту починається євангелічна історія. Половина є народження Христа, політ до Єгипту, спокуса в степу, останні вечері і арешт, і подальші складні події, які відбувалися в Ісуса Христа. Великим є пригнічення Божої Матері і великого її рішення в зволоженні.



Багато хто з нас і я не маю на увазі до Бога. Здавалося б легко, але насправді це важко і практично неможливе іноді сказати: «Для раба Господнього, будьте мені за вашим бажанням, Господи!»

Ця молитва до Матері Божої Матері допоможе кожному вірі, щоб пройти всі тести, які доля іноді відправляє нам. Головне - сказати молитви Щиро дякую!



Отримаєте, Всесправжлива леді Божої Матері, ці почесні подарунки, щоб ви звернулися з нас, невигідні ваших рабів, обраних з усіх поколінь, найвищі з'явилися до всіх істот небо і землі. Для Господи, Господь може бути міцним з нами, і вашими знаннями Сина Божого, і бути гідним Його Святому Тілу і Його Найчистіший кров.

блаженний вас в гені пологів, Бога, Черубіму світла і Серапхіма найчесніших істот. І тепер, О Все-Холя Божа Матір, не перестати молитися за нас, невигідні ваших рабів, щоб доставити нас з усіх злаків і від усіх обставин. І ми залишаємо за собою неушкоджену з усіх отруйних афіксів діаволоського.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Амен.



Молитва Господа для дітей дуже сильно. Молитва Незаймана дітей. Ви повинні прочитати його в Анненці, і пам'ятати його завжди!

О Пресвята Богородиця, збереження і збереження під вашим дахом моїх дітей (назви), всіх юнаків, юнаків і немовлят, хрещених і безім'яними і в урочище матері. Покрийте їх з родом Вашої Матері, тримайте їх у страхі Бога і в послух до батьків, молитися до Господа і сина. Травень Він дає їм те, що корисно для їх сальвації. Я даю їх на годинник матері, для вас є божественна кришка ваших службовців.

Мати Божої Матері, привели мене до образу вашого небесного материнства. Цілує духовні та тілесні рани моїх дітей (назви) заподіяні гріхами. Я даю свою дитину, яка святкує Ісуса Христа і Вашої Все чистої охорони від Небес. Амен.

до

Я також хочу знати, що кожна жінка повинна робити на бенкеті Пресвятої Богородиці. У цей день небо відкриває молитви та молитви.



«Для тебе, Божої Матері, я молитися, як я знизився, я повторю перед іконою Анненціації. й Молитви за слух Вони вимагають чистої думки. Не завжди запитайте, пам'ятайте, що ви вже маєте, і спасибі за це!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное