Я не маю власний сад, але я збираю полуницю в країні відро, тепер я покажу, що я прийшов.

Я впевнений, що кожен любить полуницю. Але вирощувати це не так просто. Також потрібно багато місця. Це стає нерозчинною проблемою для багатьох, хто не має садової ділянки, або цей сайт вже сповнений інших рослин, які потрібні не менше. Сьогодні Я покажу вам, як виростити полуницю в домашніх умовах, коли немає місця для нього в цілому.

Як виростити полуницю в домашніх умовах я не прогулянку по кущі, але відразу ж розповісти вам, як знайти місце для улюбленої ягоди. Щоб виростити полуницю в домашніх умовах, ми будемо використовувати половину пляшки води. Нормальні пляшки від 5 до 7 літрів. Їх необхідно ретельно порізати гарячим ножем на дві половинки.

, Україна

5 пляшок роблять 10 горщиків, які ми повісимо на стелю або гачки. Можна взяти довгу дошку, повісити її під стелю або зробити каркас в саду. Вона повинна бути закручена або забивається в ній. Тепер робимо отвори в половинках пляшок і прикріпіть нитку до них так, щоб зручно повісити їх на гачки або нігті.



Не забудьте зробити кілька отворів в нижній частині кожного так званого горщика. Вони можуть легко використовувати паяльну праску, наприклад. Тепер вішайте горщики і засипте їх до вершини землею. Приготуйте, коли готуємо полуниці.

р.

Щоб отримати хороші проростки, які швидко вкорінять в нашому підвісному саду, вам потрібно принаймні одне доросле материнське рослина. Вуса такої рослини необхідно помістити в спеціально підготовлений пакет з землею. Для цього візьміть невелику частину поліетиленового мішка або товстої плівки, залийте там землю і покладіть круглу банан посередині на шкірі. Безпосередньо на цьому банані визначають вуса материнського куща з декількома процесами.



Акуратно загорніть все мотузкою і закріпіть її. Вам не потрібно різати вуса з куща матері! Тепер слід чекати близько 15 днів. Потім можна акуратно порізати вуса з основного куща і розмотати плівку. Ви побачите, що вуса має багато тонких коренів. Деякі паростки можуть навіть цвітати.



Кожна паростка повинна бути висаджена в його половинку пляшки. Квітки з квітами слід розірвати, а не залишити на розсаді. Посадка паростків не повинна бути занадто глибоко. Після сидіння слід ретельно обприскувати водою з розпилювача. Також поливаємо землю біля куща. У два і півтора місяці ви побачите активно квітучі товсті кущі полуниці. І в місяць ви зможете зібрати велику культуру. Ви не вірите, скільки ягід можна отримати лише десять кущів!



Я впевнений, що така хитрість з полуницею не єдина в полуниці досвідчених садівників. Давайте поділитися своїм життям хакі з усіма любителями смачної полуниці, а також тим, хто просто починає свій шлях як садівник! Напишіть в коментарях, як ви збільшите урожай ягід, а також те, що ви порадите тим, хто не має занадто багато місця для вирощування.





Я сподіваюся, що моя порада допоможе вам, і ви можете виростити багато, багато смачної полуниці, радувати себе і ваших близьких! Обов'язково підкажіть, чи вдалося вирощувати ягоду, дотримуючись наших рекомендацій. Можливо, ви можете вказати деякі помилки або зробити коригування з точки зору досвідченого садівника. Наші читачі порадують Вас!



Категории

Смотрите также

Новое и интересное