Знаючи домогосподарки рубати вікна простим інструментом, щоб не мити 10 разів на рік

Чисті вікна Вони прикрашають все. Тому не дивно, що дилігентні домогосподарки промивають вікна 10 разів на рік. Однак це не завжди дає бажаного результату. Незабаром пил буде приклеювати тут, вікна знову буде брудно. І всі роботи повинні бути зроблені першими.

Сьогодні видання. "Сайт" поділитися одним кліентом, але надзвичайно простий трюк, який допоможе вирішити проблему брудних вікон протягом тривалого часу. Це життя хак був поділений з нами старою підпискою. І ми поспішаємо ввести цей шлях до читачів.



Я не знаю, як виглядати на брудних вікнах не дивно. Не тільки що з такого вигляду миттєво зіпсує настрій, тому вони також дають менше світла в приміщення. Крім того, все це застряло бруд з потоком повітря проникає в будинок, який чітко не впливає на наше здоров'я добре, говорить Світлана.



«Приміром, щоб зберегти вікна чистими, їх можна регулярно мити. Але це досить нудна і нудна робота, яка не дає останнього ефекту. Так я використовую метод, який я навчився довго назад від мого тітка. І цей метод дуже добре працював. й



«Все секрет - це домашній засіб, який може легко зробити господиню. Може бути є щось для продажу і готових, але я використовую для його створення. Але я впевнений, що це буде працювати. й

«Ремонт, половина склянки окропу необхідно поєднувати в окремому контейнері з одним кондиціонером для прання. Потім слід додати ложку гліцеролу. Необхідно змішати все це якісно, так як кажуть, до однорідної маси. Я скажу, як тільки, що розмішувач вимагає певних зусиль. й



«У цей засіб потрібно залишити наодинці близько 15 хвилин. Потім його можна використовувати. По-перше, миття посуду за допомогою будь-якої рідини для миття скла. А потім залишилося натерти домашнім засобом. й



«Уважайте, що тонкий шар нашої суміші необхідно залишити на склянці. Це цей шар, який буде відкидувати будь-який бруд і пил від поверхні. Обов'язково спробуйте, і переконайтеся, що вікна після такої обробки будуть задоволені чистотою протягом тривалого часу, пише Світлана.



Подібна хитрість життя рубати дійсно виглядає гідно. Все, що залишається, щоб подякувати досвідченій господині, які вирішили поділитися секретом чистого вікна з іншими людьми.

Також ми розповідаємо про те, як ви підтримуєте їх. чистий вітерй Ви використовуєте деякі трюки, які ви хочете поговорити?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное