У нашій сім'ї всі хлопчики названі своїм дідам, але дочка-в-право не погоджується продовжити традиції.

"Мій сина нещодавно поінформував мене, що він стане батьком. Я чекав ґендеру, щоб бути відомим, звісно я хотів онука. Після того, як хлопець подовжить нашу родину, яка дуже важлива. Я був щасливий, коли я дізнався, що я був онуком. Тепер питання про яку назву назвати хлопчиком, навіть не стояти, говорить Ксенія Степанівна.

На цій основі Ксенія Степанівна зіпсувала її стосунки з дочкою-в-правом Людмила. Не сумніваючись, що спадкоємці повинні бути названі після дідів, ця ідея вона спробувала накласти на сина і дочку-в-право.



Пілінги Що таке ім'я хлопчика "Ми маємо дружні стосунки з Людмила". Коли син одружений, Людмила переїхала до життя в нашому будинку. Іноді ми сперечалися, але ми не тримали гранату один одному. Коли Люда вагітна, я був дійсно щасливим, бо мій син мріяв про спадкоємця.

Як тільки він знайшов секс дитини, він відразу поділився хорошою новиною з мене. Тепер він може ім'я сина свого батька. У нашій сім'ї хлопці завжди назвали свої грандіозні Але наш вибір прийшов як сюрприз до Luda.

730259

Пілінги Вона зробила скандал і сказала, що її дитина буде називати те, що вона хоче, і не врахує нашу думку. Вона сказала, що якщо я хотів назвати мій малюк після мого діда, я хотів би дати народження себе. Не прийшло мирно.

22520.

Я спробував спокійно обговорити цей момент з Людмила. Микита підтримала мене. Але, як тільки я почав говорити, Luda просто залишив номер і не хочу чути нічого. Останнім часом вона сказала, що її мама забере її з лікарні, і ми навіть не можемо показати на дверцятах.

Я не розумію, чому Люда це так само. Він подарує сина, і він має право вибрати ім'я дитини. Не прослухали мене, і ми не говорили до народження. Через кілька місяців, коли Ліуда вже на порятунку, Нікіта назвав мене.



Він сказав, що він буде вибрати ім'я для дитини, що його дружина сподобалося, і що вони вирішать свої сімейні питання. Я не знаю, як відповісти на це. Я маю на увазі нічого до них. Я обрала різну назву, і я отримав cocky, коли я спробував поговорити з ними знову. Тепер я не знаю, як спілкуватися з ними. Мій власний син не дає мені нічого. Я кладаю всі свої сили і ресурси в свою дитину, щоб зробити його гідною людиною. І в кінці я отримую цю подяку. й

р.

Незважаючи на те, що для великогабаритних дітей є традицією, що багато прихильностей, це поганий омень. Вважають, що коли батьки називають дитину після загиблих родичів, маму і таду засуджують дитину до тієї ж долі, що й ця людина. З тієї ж причини діти не повинні бути названі мартирами. Тільки імена предків, які зауважили добро життя у війні, додають до немовляти неживих років родича.





Назвіть дитину після того, як хтось забирає свою індивідуальність. Мати - єдина людина, яка має право вибрати ім'я дитини, вона подарувала народження. Якщо мама і тато згодні, батьки можуть з'явитися разом з ім'ям. Не забудьте, що кожне ім'я несе певний долястий сенс для людини, переніс йому певні риси характеру. Бабця є членом сім'ї. Тільки вибір імені для дитини, а також його благополуччя, перш за все, відповідальність батьків. Ви повинні поважати думки інших людей, особливо якщо вони ваші діти.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное