Вчимося маринувати яйця з спеціями, щоб зробити ідеальний відпочинок закускою на тиждень до Великодня

Я відвідував мій бабуся нещодавно. Допоможи їй чистити і знайшов її кулінарну книгу серед речей. Протягом багатьох років він ретельно писав рецепти в своїй акуратній почерзі. Бабця довго не варила, тому радо подарувала мені її скарб. Я хочу поділитися з вами сьогодні. Ми навчимося маринувати яйця разом.



Цей рецепт був в книзі, але я не пам'ятаю її виготовлення цей дивний снек. Вона сказала, що вона використовується для засолювання яєць, особливо до Великодня. Я був пишним, я вирішив приготувати. Дуже цікаво. Я рекомендую!

Як маринувати яйця інгредієнти
  • 70 яєць
  • 3 ст.л. солі
  • 3 ст.л. гірчиці
  • 2 ст.л. насіння селери
  • 2 ст. спеції для соління
  • 6 гострих сушених перців
  • 12 зубчики часнику
  • 1 голова цибулі
  • 400мл білий сухий
  • 400мл оцет
  • 600 мл води


Підготовка
  1. Спочатку потрібно вибрати потрібні яйця. Вони не повинні бути занадто великими. Чим менше краще. Вони повинні бути варені в охолодженні. Потім дайте охолонути і очистити.



  2. Тим часом очистіть цибулю і часником, залийте в каструлю. Ось де ми відправляємо спеції. Якщо немає окремих спецій для засолювання, можна змішати лавровий лист, ялівцю ягоди, коріандр, імбир, гвоздики, кардамону і чорний перець. Або щось на свій смак.



  3. Спеції заливають оцтом, білим сухим і водою. Доведіть суміш до кипіння, відваріть 1 хвилину і відключіть. Р



  4. У великій або декількох невеликих банках ми кладемо очищені охолоджені яйця. Потім заливаємо їх гарячою брунькою. Дайте охолонути і покласти банку в холодильник на тиждень. На тижні можна подавати на стіл.





З'ясуйте, як маринувати яйця. Але як покласти їх на стіл? Я просто взяв кілька штук на тарілку, прикрашений деякими зеленню, і це було. До святкового столу можна зробити салат з маринованими яйцями. Або вирізати їх в чверті і прикрасити їх соусом, зеленню або що-небудь ще можна подумати про.



У мене була гарна закуска. Яйця добре мариновані. Що про смак? Варто сказати, що він є аматором, але ми дійсно любили його. Завдяки прянощам виявився дуже пряний і незвичайний. Я обов'язково повторю цю закуску на Великодній столі!

До речі, багато воліють варити мариновані перепелині яйця. Вважають, що вони набагато смачніше. Щоб бути чесною, я ще не спробував, але кулінарні експерименти завжди хороші!

Що ви думаєте про цю закуску?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное