Я розповім вам, як я запліднити сад, щоб видалити крутий урожай без будь-яких причин.

Перевірено садівництво Щось, що немає садівника, може обійтися без. Всім відомо, що не можна отримати хороший урожай. Але не можна отримати його без якісного насіння, і без належного годування.

Сьогодні редакція. "Сайт" поділиться порадою досвідченої літньої леді, яка розповіла, що запліднює сад, щоб знімати круті збирачі. Рецепт її добрив досить простий. Однак сам інструмент ефективний для різних садових культур.



Мої батьки завжди мали свою землю, де вони вирощували всілякі овочі та фрукти. хімія ніколи не була використана. Вони не довіряли всіх цих незрозумілих інструментів. Так, і злодій, що моя сестра і я їю тільки натуральні і екологічно чисті продукти, пише Марина.

р.

«Я вже можу розглянути себе літнього жителя з багаторічним досвідом. Я також використовую деякі мої батьківські навички в моєму домі. Наприклад, часто використовують часник для годування багатьох садових культур. А овочі, чагарники і дерева після такого поливу показують свою кращу сторону.

р.

Як зробити підгодівлю «Це дуже просто зробити заправку». Наповнивши 10-літровий відро з теплою водою, дайте їй підставку. Потім покладіть склянку і половину цукру там або, якщо є, надішліть два склянки вареного варення в відро. Наприкінці трова 300 грам дріжджів. й

«Це займає близько восьми днів, щоб приготувати такий добриво, плюс або мінус один день. Як вона блукає, відправляючи на темне місце (Я залишаю в прохолодному льохові). Потім можна почати годування. й



«Я це: Я розбавляю склянку добрива з відро води (так само 10 літрів), коли поливаю його під корінь». Якщо мова йде про екстракоротне годування на листках, то я вже взяв відро і половину, а іноді два склянки піни. На мій досвід краще робити це кожні 10 днів. й

7826097

«В результаті помітно досить швидко. Так само томати добре ростуть, хворіють рідше, на час збору вони стають соковитими і дуже смачними. Кормову картоплю в кінцевому підсумку виявляються більшими, краще варити в каструлі. й

Вирощується капуста. Попелиці, мошки і всілякі жучки біля кришечки голови набагато рідше. І в цілому таке добриво добре підходить для годування ягідних чагарників і плодових дерев. До речі, я роблю цей полив на початку літа. І ви намагаєтеся, Марина радить.



Це такий дачний спосіб використання броміду не за призначенням. І подібні рецепти використовуються багатьма відомими літніми мешканцями. Деякі використовують дріжджі, інші - старі варення, інші - трава і навіть кропива. Змивають водою, поливають, а потім радують в хорошому врожаю.

Ви використовуєте цей вид годування? Як добре вони? Поділіться своїм досвідом у коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное