Я збираюся отримати розлучення, я ескортував дружину з квартири, але вона просить гроші вперше, варто подарувати?

Не секрет, що без грошей погано. Якщо у вас немає ніде жити, ніхто не відреагував, і не працює. Ілона в цій ситуації. Після швидкого розлучення вона знайшла себе самостійно на вулиці з невеликою валізацією і обмеженою кількістю векселів в її кишені. Не дивлячись на всі запобіжні і примирення, Іван, її екс-люда, відмовляючись віддати гроші.

- Так, я піду тебе. Я знаю!



Ілона придбала, що не закінчила інститут. Одружився Іван в 2-му році, випав, і про роботу не було. На її красу, але не більше. Через рік Ілона мала визнати, що таке життя не має особливих перспектив. Наявність печатки в паспорті не гарантує його тривалості.



І тепер без освіти, без досвіду роботи, без особистих коштів і близьких друзів На вул. Елона ліва на вулиці. Іван відмовив від розмаїття. Так, вона не буде. На своїй новій дружині дуже багато людей. Ілона не мала вибору, але шукати житло.

Найбільш розумний і економічний варіант для неї був хостел. Звичайно, вам доведеться поділитися кімнатою з незнайомцями. Але все ж краще, ніж терміново орендувати приміщення або квартиру на багато грошей.



Приміщення було 6 місць, половина яких були зайняті студентами з іншого міста, а інша половина іноземців. Ілона не говорила нікому. З тих пір, як це було погано без грошей, вона провела перший день в місті, шукаючи роботу. А потім просто ходьба, щоб зробити менше контакту з новими сусідами.

Ілона не мала досвіду, а не освіти. І були проблеми з навичками. Під час шлюбу вона практично забули все. Хоббі давно закинуті на користь корекції зовнішнього вигляду та збереження правильного харчування. Не було місця для Елони в цьому світі.



Peels Living в Хостелі Один вечір, поспілкуватися зі студентами та розповісти її історію. Вони слухали симпатією і навіть запропонували свої рішення:

- Ну, я не вірю, що ви нічого не можете зробити! - сказав він. - Ви повинні мати хобі. Або хоча б там.

Ілона думав про це.

- Я використовую для фарбування дуже добре.

- Фарби або олівці?

до Я любила їх.

- Довга! Я теж малювати їх! – проголошено співрозмовника і отримав альбом. - Дивитися на це!

Ілона виглядала на кресленнях дівчини і думав з печаткою, що вона також сподобається зробити малюнок. Але коли вона дійсно знає, як це зробити.

до А що робити з ними? попросити Елона.

- У мене є більшість проектів. А потім кладемо їх на великі листи, а потім кладемо їх в Інтернет.

- Купівля?



Пілі - Коли Як. Десь купить там, а десь на виставках і ярмарках. Гроші невеликі, але це тільки початок. Коли є реальний поцілунок, то обов'язково буде йти. Ілона, ви можете повернутися. У світі мистецтва є місце для всіх.

Тим не менш, Ельона не вірила, що багато. Незважаючи на те, що приклад молодої дівчини, майбутній ще не опухався невдалим шлюбом. Вона не така старша. Попереднє життя. Чому ми не робимо це? Це буде чудово, якщо вона дійсно досягла успіху. З цими думками Елона пішов на ліжко.



Пелюшки Новий початок Вранці учні залишили гуртожиток. Елон не мав часу сказати до них. вона не почула дівчат, залишаючись. Однак спілкування з дівчатами не закінчили. Коли Ілона прокинулася, вона побачила поруч зі своїм ліжком новий альбом і набір молитви. Вони мали замітку на них:

"Це ніколи не пізно, щоб почати."

Ілона вдячно приймала подарунок. Дійсно, це ніколи не пізно. Може бути новий крок до стабільного життя. Ілона знялася з рами, відкривши альбом і почали малювати.

Життя мудрості: Яка історія навчить нас? У будь-якій ситуації завжди є вихід. І це не завжди обіцяє бути простим. Іноді ви повинні пройти випробування і труднощі для досягнення мети. Ілона буде важко. Але тепер вона навчиться працювати для себе і її нової мрії. Хто знає, раптом найсвіжіші ідеї дійсно допоможуть повернутися на ноги.



Категории

Смотрите также

Новое и интересное